Новости

Прихований виторг «коштував» бізнесмену 20 тисяч гривень штрафу
У березні ц.р. податкові ревізори фіскального відомства завершили перевірку суб’єкта ресторанного бізнесу «А», який «забув» придбати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Дія ліцензії закінчилась у лютому 2017 року та бізнесмен не поспішав… Здійснював підприємницьку діяльність у самому центрі м. Херсона та сподівався «проскочити»! А ще протягом січня-березня ресторатор стабільно показував виторг 200 грн. в день та спокійно реалізовував товар «на ліво» без використання РРО.
За встановлені суттєві порушення в сфері готівкового обігу та обігу підакцизних товарів до порушника застосовано 20,2 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій, а посадові особи будуть притягнені до адміністративної відповідальності за статтею 164 КУпАП, яка передбачає відповідальність 17 тис. гривень.
Аудитори-фіскали продовжують проводити щоденний моніторинг виторгів господарських об’єктів ресторанного бізнесу суб’єктів господарювання та роздрібної торгівлі, які показують нереально низькі виторги, проведені через РРО. В аналітичній роботі використовують інформацію про надходження товару від постачальників, реалізацію у розрізі номенклатури і, як наслідок, мають можливість визначити кількість та суму реалізованого без застосування РРО товару. Сума штрафних (фінансових) санкцій складає у розмірі подвійної вартості реалізованої продукції.
Перевірки суб’єктів ресторанного бізнесу на Херсонщині тривають.
Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області
Источник: ksza.ks.ua


6-04-2017, 12:02 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.