Новости

Херсонській молоді розповіли про смертельні наслідки Інтернет-ігор
4 квітня з метою правового виховання підлітків та молоді, в рамках місячника правоосвітньої роботи «Підліток і Закон», працівниками служби у справах дітей та Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, на базі Херсонського політехнічного коледжу для студентів І – ІІ курсів, проведено лекцію - дискусію на тему «Ми і закон», на якій обговорено питання «Права неповнолітніх, їх відповідальність за скоєння протиправних дій».

Учасники заходу ознайомилися з основним нормативно – законодавчими документами України, які роз’яснюють права та обов’язки молоді; причинами та наслідками девіантної (відхиленої) поведінки у підлітковому середовищі; адміністративною та кримінальною відповідальністю за скоєння правопорушень та злочинів.

Із студентами проведено бесіду щодо популяризації серед молоді «смертельних» Інтернет – ігор «Синій кит», «Розбуди мене о 4.20», «Море китів», «Тихий дім», які провокують на нанесення собі тяжких травм та скоєння самогубства.

Присутні мали змогу переглянути тематичні фільми щодо попередження та профілактики правопорушень у молодіжному середовищі, впливу та трагічних наслідків від участі в «суїцидальних» комп’ютерних іграх.

По закінченню заходу студенти мали змогу задати представникам служби у справах дітей та Національної поліції питання на розглянуту тематику.

Крім того, проведено індивідуальну профілактичну роботуз 5студентами навчального закладу, які ухиляються від навчального процесу, мають проблеми з поведінкою та схильні до скоєння правопорушень.


Источник: ksza.ks.ua


6-04-2017, 15:01 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.