Новости

Депутати Херсонської міської ради підтримують рішення Президента та Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року “Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України” і вважають припинення переміщення вантажів через військовий кордон з Донецькою та Луганською областями ефективною протидією російській терористичній загрозі. Про це повідомляє прес-служба облради.

Відповідне рішення прийнято Херсонською міською радою сьогодні. "За" проголосували 30 депутатів.

Далі наводимо повний текст звернення депутатів Херсонської міської ради до Верховної Ради України, ПрезидентаУкраїни, Кабінету Міністрів України.

"Ми розуміємо, що над мирним населенням Сходу України нависла масштабна гуманітарна катастрофа ще з початку російської окупації частини територій нашої держави. Безперечно, держава має піклуватись про те, щоб українці на цих територіях були забезпечені продуктами харчування, лікарськими засобами, енергопостачанням. Проте, передача гуманітарних вантажів мирному населенню Донбасу має бути врегульованою.

Сьогодні так звані «народні республіки» за допомогою корупційних схем передають нелегальну зброю, наркотики, контрафактну та фальсифіковану продукцію (алкоголь, тютюнові вироби, ліки тощо), поповнюючи власні бюджети. Завдяки цьому вони фінансують терористів, закуповують боєприпаси, які потім використовують проти Збройних сил України.

Ми твердо переконані в тому, що в умовах російсько-української війни торговельно-економічні зв’язки з терористами неможливі. Також ми вважаємо, що в таких умовах торговельна блокада – найбільш ефективний засіб впливу на бойовиків та їх кураторів із Росії.

Зважаючи на викладене, Херсонська міська рада вимагає:

підтримати рішення РНБО від 15 березня 2017 року щодо:

припинення переміщення товарів через лінію зіткнення;

забезпечення безпечного і надійного функціонування паливно-енергетичного та металургійного комплексів України;

нейтралізації будь-яких можливих провокацій, тим більше збройних, притягнення провокаторів до суворої відповідальності, незалежно від їх посад та статусів;

залучення громадськості до контролю за реалізацією заходів, передбачених цим рішенням.

Як депутати Херсонської міської ради, ми маємо представляти інтереси територіальних громад області, тисячі жителів яких мобілізували на війну з російськими агресорами. Боротьба за незалежність та суверенність нашої держави вже забрала чимало життів наших земляків.

Сьогоднішня ситуація вимагає негайного втручання та радикальних дій від державної влади.

Відтак, Херсонська міська рада наполягає на тому, щоб влада мобілізувала всі зусилля задля якнайскорішого припинення торгівельно-економічних зв’язків з ворогом. Українці сьогодні стоять на сторожі цілісності країну, не шкодуючи здоров’я та життя, тому заслуговують на сильну державу, спроможну їх захистити".


Источник: khersondaily.com


6-04-2017, 16:19 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.