Новости

Шокуюча статистика. В Україні 67 людей із 100 вмирають від серцево-судинних захворювань, - заявив заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик в ефірі радіостанції "Голос столиці". Саме це і пояснює, чому пріоритет у програмі "Доступні ліки" наданий саме кардіології. До програми, яка передбачає регулювання цін на медичні препарати а також, відшкодування їх вартості, включили наступні захворювання. Серцево-судинні,

"таких хворих у нас близько 10 мільйонів, і понад 20 мільйонів - звернень до лікарів кожного року,- акцентував Роман Ілик. До програми увійшло захворювання на цукровий діабет другого типу, у нас понад один мільйон людей, котрі постійно приймають таблетовані форми ліків, що регулюють рівень цукру у крові. І бронхіальна астма".
Акцентуємо. Саме для перелічених категорій і працюватиме програма "Доступні ліки", на реалізацію якої кабмін виділив півмільярда гривень. Прем'єр - міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що перші результати дії програми можна буде відчути вже з 10 квітня.

Джерело: ВТВ "Плюс"


Источник: khersondaily.com


6-04-2017, 22:02 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.