Новости

Більярд – одна з найдавніших ігор у світі. Ймовірно, батьківщиною більярду є Індокитай. За іншою версією він зародився в Єгипті. Про це свідчать зображення гравців у м'яч з палками, що нагадують сучасний кий, на давніх фресках і барельєфах.

Як вид гри з м'ячем або кулею він був представлений на перших Олімпіадах (VII ст.. до нашої ери) ще в Стародавній Греції.

Існують достовірні відомості про те, що в більярд грали Олександр Македонський і його батько Філіп II (V – VI ст.. до н. е.) і цариця Клеопатра (I ст.. до н. е.). Навіть великий У. Шекспір захоплювався цією грою. Своєю віртуозною грою в більярд у свій час славився М. В. Ломоносов і граф Г. Г. Орлов.

У Херсоні 3 дні триватимуть змагання більярдистів по грі в комбіновану піраміду. Понад сімдесят більярдистів з України, Молдови та Білорусі протягом трьох днів.

У Херсоні 3 дні триватимуть змагання більярдистів по грі в комбіновану піраміду. Понад сімдесят більярдистів з України, Молдови та Білорусі протягом трьох днів визначатимуть переможця з гри в комбіновану піраміду.

Джерело: "ВТВ Плюс"


Источник: khersondaily.com


6-04-2017, 22:25 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.