Новости

З пластикових пляшок – пенали
Пластикові пляшки міцно увійшли в наше життя, завдяки своїй зручності та дешевизні. І все б нічого,якби вони не забруднювали навколишнє середовище. Тому людству вже зараз треба вирішувати питання переробки та повторного використання пластику. Але деякі умільці вже сьогодні знайшли спосіб використовувати цей матеріал. Виявляється, з пластикових пляшок можна зробити безліч речей – корисних, оригінальних та сучасних.
Відділ мистецтв Херсонської Обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова долучився до заходу «Друге життя пластикових пляшок». Разом з вихованцями клубу «Альбіон» із вивчення англійської мови на базі Центру дитячої та юнацької творчості пройшов майстер-клас з виготовлення виробів з пластикових пляшок.
Діти за допомогою детальних відеоінструкцій та дружніх порад власноруч виготовляли з пляшок пенали- тубуси. А також дізнались, які ще цікаві, гарні та корисні речі, що знадобляться у господарстві та можуть стати оригінальним подарунком або прикрасою для оселі можна зробити з непотребу.
Источник: ksza.ks.ua


7-04-2017, 11:07 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.