Новости

Бізнес Херсонщини подав 80 відсотків декларацій по Е-mail
З початку року бізнес – спільнота Херсонщини активно використовує Інтернет для подання звітності в електронному вигляді. Так, понад 80 відс. звітних документів в електронному вигляді, від загальної кількості оброблених податкових звітів, надіслано до фіскальних органів Херсонщини. А це - 115 628 податкових звітів протягом I кварталу 2017 року.
За інформацією спеціалістів управління інформаційних технологій Головного управління ДФС у Херсонській області, платники податків області майже 100-відсотково декларують податок на додану вартість он-лайн, а також направляють через Інтернет понад 89 відс. декларацій з акцизного податку.
У першому кварталі, під час проведення "Деклараційної кампанії – 2017”, яка триває до 03 травня 2017 року, декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді подали 10 відс. херсонців-декларантів.
Для подання звітності в електронному вигляді платникам податків необхідно отримати посилені сертифікати електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП). Процедура отримання ЕЦП безкоштовна та займає не більше 20 хвилин на кожного клієнта. Для отримання ЕЦП можна звернутися до відокремлених пунктів реєстрації користувачів до Херсонської ОДПІ (вул. І.Кулика, 143-а, тел. (0552) 51-02-41) та Новокаховської ОДПІ (вул. Горького, 11а, тел. (05549) 4-52-88). Мінімальний пакет документів - на інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС- www.acskidd.gov.ua у розділі "Реєстрація користувачів”).
Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області
Источник: ksza.ks.ua


7-04-2017, 23:01 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.