Новости

Сьогодні під головуванням в. о. заступника голови облдержадміністрації Євгена Рищука відбулося засідання щодо питань підготовки до туристичного сезону.

Засідання пройшло за участі представників районних рад, начальника ГУ ДФС у Херсонській області Ігоря Кліма, представників департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики.

Як повідомили змі у ХОДА, під час засідання були обговорені питання встановлення туристичного збору та опрацювання дієвого механізму легалізації об’єктів туристичної сфери.

Ігор Клим зауважив, що селищні ради, на території яких проводиться підприємницька діяльність у сфері туризму, мають активізувати роботу та визначити податкових агентів, які контролюватимуть сплату податків.

«Голови селищних рад повинні мати принципову позицію у питанні легалізації бізнесу аби змінити ситуацію зі сплатою податків на краще», - зазначив Євген Рищук та додав, що ОДА буде тримати на контролі це питання.

Також було представлено карту з нанесеними закладами, що належать суб’єктам господарюванням, які провадять господарську діяльність на узбережжі Чорного та Азовського морів. 

Інтерактивну електронну карту з зазначенням об’єктів узбережжя можна подивитись в інтернет-додатку Google My Maps


Источник: tavria24.net


8-04-2017, 00:28 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.