Новости

Сьогодні під головуванням в. о. заступника голови облдержадміністрації Євгена Рищука відбулось засідання щодо питань підготовки до туристичного сезону за участі представників районних рад, начальника ГУ ДФС у Херсонській області Ігоря Кліма, представників департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики.

 

На Херсонщині активізовано роботу щодо оподаткування підприємців на курортах Херсонщини

Під час засідання були обговорені питання встановлення туристичного збору та опрацювання дієвого механізму легалізації об’єктів туристичної сфери, передає сми.

По зазначеним питанням Ігор Клим зауважив, що селищні ради, на території яких проводиться підприємницька діяльність у сфері туризму, мають активізувати роботу та визначити податкових агентів, які контролюватимуть сплату податків.

На Херсонщині активізовано роботу щодо оподаткування підприємців на курортах Херсонщини

«Голови селищних рад повинні мати принципову позицію у питанні легалізації бізнесу аби змінити ситуацію зі сплатою податків на краще», - зазначив Євген Рищук та додав, що ОДА буде тримати на контролі це питання.

Також було представлено карту з нанесеними закладами, що належать суб’єктам господарюванням, які провадять господарську діяльність на узбережжі Чорного та Азовського морів.  

Інтерактивну електронну карту з зазначенням об’єктів узбережжя можна подивитись в інтернет-додатку Google My Maps.


Источник: tavria24.net


8-04-2017, 15:35 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.