Новости

Урбанський Віталій Петрович депутат Херсонської міської ради від «Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Віталій Петрович погодився поділитися фактами своєї біографії і розповісти про актуальні проблеми нашого міста журналісту Херсон Daily.

Херсон Daily:

З чого почалася Ваша політична діяльність?

Урбанський В.П:

Моя політична діяльність почалася з громадської активності в далекому 2012 році. Тоді ми, херсонські свободівці, займалися переважно вуличною політикою. Познайомився з херсонською Свободою я в кінці 2011 року. Зараз з впевненістю скажу, що це моя перша та остання партія. Я свободівець, я націоналіст.

Хочеться зробити якнайбільше корисного для міста. Я всього навсього 1 депутат з 54. Враховуючи, особливий геополітичний статус нашого обласного центру (за 100 км анексований ворогом Крим) треба розуміти, що міська рада повинна, незважаючи на всю господарську проблематику в місті, приділяти проблемам пов'язаним з недопущенням дестабілізації політичної ситуації в місті. Відповідно свою депутатську діяльність я скореговую згідно викликів сьогодення. Так як я є представником націоналістичної політичної сили, відповідно мої погляди є не настільки поширеними в Херсоні. Частина депутатської діяльності направлена на пропаганду українського націоналізму серед містян.

Херсон Daily:

Які питання Ви плануєте вирішити першочергово?

Урбанський В.П:

Конкретних першочергових завдань як таких не має. Можу відмітити, що, звичайно, буду працювати на користь херсонської громади та послідовно втілювати у життя "програму захисту українців" - програму моєї політичної сили. Ну і поширювати націоналізм в нашому місті.

Херсон Daily:

Якими актуальними питаннями Ви займаєтесь на даний час?

Урбанський В.П:

Саме в даний час мене цікавить тема підтоплення нашого міста. явище яке викликане будівництвом в свій час Каховської ГЕС та грунтах на яких не можна будувати такі великі та технологічні споруди. Ця проблема, доречі, проявляється не тільки у нашому місті, а також і в області в цілому. За моєї ініціативи був проголосований Херсонської міською радою проект рішення "Про щорічне відзначення в м. Херсоні проголошення Акта відновлення Української Держави". З 2017 року подію проголошення у Львові Організацією Українських Націоналістів відновлення державності 30 червня 1941 року буде офіційно відзначатися у Херсоні. Спільно з херсонським осередком ВГО "Сокіл", опікою якого займається ВО "Свобода" проводжу долучаюся до різних заходів, які робить ця молодіжна організація. Для мене це є однією з пріоритетних напрямків діяльності. Не забуваю також і про господарські проблеми міста. З моєї ініціативи були залучені та направлені кошти з міського бюджету на ремонти житлово-комунального фонду, освітлення, доріг. Для прикладу: ремонт покрівлі на Рєпіна,5, системи опалення - 200-річчя Херсона,22, ліфтового обладнання - Покришева, 45,....тощо. Наразі мешканці 4 Таврійського чекають освітлення по вул. 49 Гвардійській дивізії, 18 (внутрішньодворове). обленерго затягує підключення РП (розподільчого пункту). Вважаю пророблену роботу в 2016 році гідною та такою за яку не соромно буде перед херсонцями.

Херсон Daily:

Які Ваші подальші кроки у політичній кар'єрі?

Урбанський В.П:

Забігати наперед не хочеться. Планую і надалі продовжувати працювати для місцевої громади та популяризувати Всеукраїнське об'єднання "Свобода" на півдні України. Переконаних, що Херсон та область в цілому мають усі перспективи у майбутньому стати форпостом українського націоналізму на півдні!

Херсон Daily:

Чого очікувати херсонцям у найближчий час від депутатського корпусу?

Урбанський В.П:

Дивлячись на депутатський корпус міської ради, хочеться сказати таку фразу: "В Україні забагато політиків. Україні не вистачає державників". Це саме можна застосувати і подивившись на депутатський корпус міської ради. Забагато політиків. Замало господарників. Я не виключаю політики взагалі. вона повинна бути, але її повинно бути значно меньше. Вона може бути виключно в ідеологічних, кадрових питаннях міста. Так, ми націоналісти, але і одночасно ми хочемо бути і господарниками. Яка перспектива депутатського корпусу міської ради? Важко сказати. На це питання найкращю відповідь може дати час. Ми всі різні в міській раді, але нас повинно об'єднувати любов до нашого рідного міста.


Источник: khersondaily.com


8-04-2017, 19:34 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.