Новости

Херсонські митники ДФС продовжують системну роботу по взаємному обміну інформацією з митними органами іноземних держав. Про це повідомляє видання "Мост".

Цього разу, завдяки спільній взаємодії з митними органами Польської Республіки співробітники управління викрили протиправні дії миколаївського підприємства - експортера насіння соняшнику.

Під час митного оформлення, в зоні діяльності Херсонської митниці ДФС, соняшнику до Польської Республіки суб'єкт господарювання майже вдвічі знизив його митну вартість та надав недостовірні відомості до декларації.
Для підтвердження правильності документів, які подавалися до митного оформлення товарів за зовнішньоекономічними контрактами, херсонські митники звернулися із запитами до Польської Республіки.
Колеги повідомили: вартість насіння соняшнику, яке придбано польською компанією, вдвічі більша ніж заявлена в документах.
За результатами отриманої відповіді колег із Польщі, херсонські митники склали протокол про порушення митних правил за ст. 485 Митного кодексу України щодо неправомірного звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру. Платник отримав штраф у розмірі майже 100 тис. гривень.


Источник: khersondaily.com


9-04-2017, 00:43 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.