Новости

19 вересня, у вівторок, з 11:00 до 15:00 в конференц – залі «Конгрес» (м.Херсон, вул.Ярослава Мудрого (Радянська), 7, другий поверх), відбудеться Публічна презентація та обговорення проекту висновку громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування у сфері регулювання зовнішньої реклами, а саме «Про затвердження правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації в місті Херсоні» за участю представників малого та середнього бізнесу Херсонського регіону, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Захід буде проведено в рамках проекту «Advocacy open space» за ініціативи громадської організації «Бізнес – асоціація «Ми-Херсонці» - учасника партнерської мережі Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», яку виконує Фонд Східна Європа та партнери.

Учасникам круглого столу буде презентовано експертний висновок нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування у сфері регулювання зовнішньої реклами та висвітлено проектну пропозицію щодо внесення змін у Рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про затвердження правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації в місті Херсон». Ці документи розроблялися юристом Василем Глиновським та командою Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці».

Під час обговорення МСБ Херсонського регіону, державної влади та органи місцевого самоврядування зможуть надати свої коментарі щодо проекту висновку громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування у сфері регулювання зовнішньої реклами та по закінченню круглого столу його учасники разом скоригують проектну пропозицію із коментарями представників місцевого самоврядування, органів державної влади та МСБ Херсонського регіону. Висновок буде висвітлено на відкритій платформі «Advocacy open space».

Спікери круглого столу:

  • Віталій Бєлобров, голова правління Громадської організації «Бізнес-асоціація «Ми-Херсонці»;
  • Василь Глиновський, юрист Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці»;
  • Андрій Ткаченко та Наталя Матковська - члени Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці».

Попередня реєстрація обов’язкова : https://goo.gl/forms/6a4VFBNM6OLpnqNE2

Акредитація для ЗМІ за телефон : 066 9613 403 , адміністратор Марія.

Email: business100.ks.ua@gmail.com

Прес-служба БА "МИ ХЕРСОНЦІ".
13-09-2017, 16:47 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.