Новости

Олімпійський урок у Бериславі
У другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято здоров'я та краси, гармонії сили і духу. Фізичну культуру та спорт в Бериславі завжди любили та цінували, пишалися спортивними досягненнями талановитих вихованців. Визначні здобутки місцевих спортсменів - це результат наших спільних зусиль.
12 вересня в рамках Тижня фізичної культури і спорту проведений районний Олімпійський урок для учнів шкіл міста Берислава. З нагоди свята спорту заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валерій Корибут привітав учнів, побажавши нових спортивних звершень та досягнень. Учні шкіл міста демонстрували презентацію під гаслом "Якщо хочеш бути здоровим!” та флеш-моб "Зі спортом по життю”.
З учнями 3-4 класів проведені спортивні змагання "Веселі старти” під гаслом "Ми достойна зміна!”. З учнями 7-11 класів проведені майстер-класи зі спортивного туризму, шашок, шахів та армрестлінгу. Серед учнів 5-6 класів проведено змагання з "Шкіряний м’яч”. Переможці змагань отримали нагороди.

Олімпійський урок у Бериславі

Олімпійський урок у Бериславі

Олімпійський урок у Бериславі

Олімпійський урок у Бериславі


Источник: ksza.ks.ua


13-09-2017, 20:11 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.