Новости

На Херсонщині запровадили електронну чергу для оформлення закордонного паспорту
З недавнього часу на Херсонщині запрацювала система електронної черги для запису на оформлення ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
До сервісу підключено Управління, а також Дніпровський, Корабельний та Суворовський міські відділи.
Електронна черга створена для зручності громадян при отриманні адміністративних послуг, дозволяє уникнути скупчення людей в підрозділах міграційної служби, а також скоротити час перебування в установі.
Слід зазначити, що співробітники не мають доступу до системи, а отже виключено будь-який їх вплив на запис.
Громадяни, які мають доступ до мережі Інтернет, можуть записатися до електронної черги не виходячи з дому за посиланням http://dmsu.gov.ua/online.
Така можливість є дуже зручною для людей, в яких обмаль часу аби відвідувати підрозділи міграційної служби, а також тим громадяни, які тимчасово перебувають за кордоном і планують поїздку в Україну для заміни документів.
Ще один спосіб записатися в електронну чергу – скористатися терміналом, який знаходиться в підрозділах міграційної служби.
Є можливість отримати послугу без попереднього запису. Для цього, у день звернення в підрозділ міграційної служби, необхідно отримати в терміналі талон без вказаного часу прийому, який дає можливість того ж дня, щойно з’явиться вільне місце, отримати послугу. Даний талон діє лише впродовж одного дня і їхня кількість обмежена.
Система електронної черги не допускає запізнення. Якщо громадянин пропустив свій час, то запис не переноситься, а анулюється системою.
Спізнившись, доведеться записуватися на іншу дату, чи отримувати талон в чергу «сьогодні на сьогодні» й чекати, коли з’явиться вільне місце.
Разом з тим наголошуємо, що кількість громадян, яким можливо надати послугу впродовж одного дня обмежена, тому радимо не зволікати з оформлення документів, а оформляти їх завчасно.
Источник: ksza.ks.ua


14-09-2017, 00:03 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка


Реклама от UKR.NET

KINOafisha.ua: афиша фильмов, продажа билетов онлайн.
Cамые свежие новости на www.ukr.net
Работа в Херсоне, вакансии ведущих компаний Херсона и Украины.
Купити авто на автобазаре Avtosale.ua Программа популярных каналов: Интер, 1+1, СТБ, Новый.