Новости

У Дніпровських плавнях з'явиться рекреаційна зона
НПП "Нижньодніпровський" планує облаштування рекреаційної зони, - про це НПП повідомляє у Фейсбук. Відділом рекреації та Козацьким природоохоронним науково-дослідним відділенням проведено дослідження території прибережної зони р.Козак та о.Козацький на південно-західній околиці с.Одрадокам’янка, Бериславського району, що входить до складу національного природного парку, на предмет створення та облаштування рекреаційно-відпочинкової зони для мешканців та гостей Херсонщини.
Планується впорядкування під’їзної дороги, облаштування піщаної пляжної зони, місць для наметових стоянок, автотранспорту, риболовлі, ігрових майданчиків, столиків та стільців, альтанок для відпочиваючих. Передбачено човнову переправу на острови Дніпровських плавнів, прокладання туристичних маршрутів, екологічних стежок для любителів "дикої” природи, активного, екологічного туризму. Для забезпечення безпеки туристів та відпочиваючих буде створено сезонний пост державної охорони парку. Підготовчі роботи заплановано провести в зимово-весняний період силами працівників парку, волонтерів, місцевого населення.
Керівництву парку надано пропозиції по підготовці проекту облаштування, кошторису витрат для включення до плану заходів на 2018 рік.
Источник: ksza.ks.ua


7-12-2017, 12:48 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка