Новости

У Херсоні депутати, жартуючи, пропонували створити комунальний суд, а в Міністерстві юстиції України на повному серйозі пропонують створити приватних судових виконавців. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук херсонський депутат Ростислав Супрунов.

"Ця чергова "реформа" прямо зараз простягається в Раді. Законопроект 7277. Він надає найширші повноваження приватним виконавцям, які за гонорар будуть виконувати волю судів. На практиці – вибивати борги, вилучати майно, збивати штрафи за свій відсоток від суми. Чим це відрізняється від рекету? Лише тим що все буде відбуватися під вивіскою корпорації Мінюст.

Звичайно, в юстиції працюють не дурні. І якби вони внесли в Парламент закон про "приватних виконавців" - горіти б йому синім полум'ям. Тому для нардепів запустили орієнтування на фальшивий об'єкт - законопроект простягається як закон "про аліменти". На його підтримку навіть найняли професійних волонтерок, які обробляються народний депкорпус. Але, до аліментів цей закон має опосередковане відношення. Головне завдання законопроекту № 7277 - введення приватний судовиконавців в судову практику.

Так от, коли до вас в двері почнуть ломитися приватні виконавці (читай рекет), вибиваючи за гонорар за комунальні борги або віджимаючи бізнес згідно судового рішення, тоді згадайте цього міністра Петренко і всіх нардепів, які не читають законів за які голосують, а ще так званих "волонтерів", готових за гонорар продавити будь-яку гидотну під виглядом спасіння дітей".
7-12-2017, 17:54 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка