Новости

Сьогодні члени Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці» та перші випускники Інтенсивного курсу англійської мови від StudyAction Inc. отримали сертифікати про успішне завершення навчання на курсах англійської мови. На засіданні бізнес-сніданку було підведено підсумки та оголошено про значні досягнення слухачів.

Мельгунова Ельвіра, переможниця лотереї, що проходила 16 червня під час «З Днем народження, Канадо! Фестиваль» та отримала можливість безкоштовного навчання була наймолодшою учасницею та відмічена як найстаранніша студентка групи Elementary.

Мирошников Олексій, студент групи Intermediate, проявив себе як найвідповідальніший слухач, який завжди дуже старанно працював на практичних заняттях та якісно готував всі домашні завдання.

Найвищий рівень мотивації до навчання показав Іващенко Сергій, який докладав максимальних зусиль, щоб не пропускати навчальну роботу на рівні Pre-intermediate, адже, коли не встигав на заняття за визначеним розкладом, приєднувався до іншої групи, не втрачаючи можливості вивчити новий матеріал.

Слухачі відмітили вдалий формат навчання, коли вивчаються три окремі модулі: курс граматики, практичний курс англійської мови та ділова англійська мова. Можливість співпраці з цілою командою трьох викладачів робила навчальний процес креативнішим та більш ефективним. Було відмічено, що двогодинні заняття проходили в інтенсивному форматі, але час спливав дуже швидко. З першого заняття доводилось багато говорити ,змушуючи себе долати мовний бар’єр.

Творчий підхід до використання прийомів мнемотехніки та асоціативного запам’ятовування слів дозволив краще та в більшому обсязі засвоїти лексичний матеріал. Цінними було названо аспекти практичної роботи з курсу ділової англійської мови, а саме: написання резюме, проведення співбесіди, написання листів, заповнення декларацій. Випускники виявили бажання продовжити співпрацю на наступних рівнях навчання.
7-12-2017, 20:03 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка