Новости

Основним завданням міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради - бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги. Насамперед для сімей, які ризикують потрапити у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи членами сім’ї, інвалідності, тяжкого захворювання, насильства над дітьми, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків.

Вищезазначені проблеми призводять до зменшення кількості благополучних сімей та, відповідно, збільшення кількості сімей соціального ризику. Такі тенденції розвитку сучасних українських сімей обумовили потребу в їх соціальній підтримці. Завдяки небайдужим людям для родин, які знаходяться на обліку центру було зібрано та надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу як для дітей так і для дорослих, чим було покращено їх економічний стан.

На Херсонщині допомагають сім'ям, які потребують цього

Не будьте байдужими, якщо наразі у вас є одяг, взуття, речі домашнього вжитку, які ви можете пожертвувати для таких родин, будемо вдячні. Наша адреса: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5 тел. 5-37-58.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
14-02-2018, 15:36 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка