Новости

11 лютого 2018 року в спортивному залі «Будівельник» завершився щорічний чемпіонат міста Нової Каховки з футзалу серед аматорських команд, сезону 2017-2018 років. У змаганнях брали участь вісім команд, 7 з яких з Нової Каховки, а саме: «Алмаз», «Нова Каховка», «Таврія», «Ротор-Норма», «Легіон», «Голландець», «Шахтар» та команда «Титан» (с. Чорнянка). За підсумками всіх зіграних матчів, призові місця посіли наступні команди: І місце – команда «Голландець», ІІ місце – команда «Титан» (с. Чорнянка), ІІІ місце посіла команда «Шахтар».

На нагороджені цього щорічного чемпіонату, який проходив за підтримки громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка», відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради та благодійного фонду «Ігоря Колихаєва» до спортсменів звернувся перший заступник міського голови та голова громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов, який подякував їм за видовищний фінал чемпіонату і привітав їх із завершенням чемпіонату. Також до привітань долучилася Наталія Таран – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради та представник фонду «Ігоря Колихаєва» Наталія Лях, вітаючи футболістів, вона акцентувала на тому що їх фонд завжди радий надати підтримку таким заходам, що буде робити і в подальшому. Серед гостей на урочистій церемонії закриття був присутній головний тренер ФК «Енергія» - Олег Федорчук, який також долучився до нагородження спортсменів.

Суддівська колегія, яку очолив Анатолій Сайченко, за традицією визначила кращих гравців чемпіонату. Кращим захисником став Віталій Горбачов («Голандець»), півзахисником – гравець з Чорнянки Вадим Розсохатий. Серед воротарів відзначено Дмитра Зелінського («Голандець»). А звання кращого нападника завоював Володимир Бижков з команди «Таврія», який за час проведення чеспіонату забив 23 голи. Усі команди-переможці отримали грамоти та кубки.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради вітає переможців чемпіонату та виражає вдячність учасникам, а також всім хто залучився до проведення цього щорічного чемпіонату.


Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
14-02-2018, 15:27 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка