Новости

У Херсоні відбудеться відкрите громадське обговорення щодо перебігу судової реформи
У Херсоні, в п’ятницю, 16 березня о 14:00, в Херсонському кризовому медіа-центрі відбудеться відкрите громадське обговорення щодо перебігу судової реформи в нашій області. Повідомляє кризовий медіа-центр. Згідно інформації, під час обговорення будуть презентовані результати всеукраїнського дослідження, яке ідентифікувало проблемні питання ходу судової реформи та як її розуміють регіональні журналісти, лідери громадської думки та суспільство в цілому.
Проект виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».
Громадське обговорення буде стосуватись виявлення та шляхів подолання основних проблемних сфер судової реформи: прозорість – корупція – фінансування – контроль.

Учасники громадського обговорення отримають висновки, роз’яснення та рекомендації для розуміння головних тем судової реформи:
І. Поліпшення прозорості судової системи: електронний суд, Е-декларації, перевірка стилю життя як інструмент контролю доброчесності.
ІІ. Подолання корупційних ризиків в системі судочинства: недоторканість, переатестація та призначення нових суддів.
ІІІ. Фінансове забезпечення суду: рівень заробітної плати та штрафні санкції.
IV. Інструменти контролю над суддями: органи влади та громадський контроль.
Источник: ksza.ks.ua


13-03-2018, 07:28 Херсон
Доска объявлений Укарины beushka Беушка