» » Депутати обласної ради рекомендують бібліотекам використовувати досвід Європи
Все новости

Депутати обласної ради рекомендують бібліотекам використовувати досвід Європи

Депутати обласної ради рекомендують бібліотекам використовувати досвід Європи
Сьогодні депутати обласної ради - члени комісії з питань оцінки діяльності комунальних підприємств заслуховували звіти керівників бібліотек області. Про це повідомляє сайт Херсонської обласної ради. За словами Ганни Бардашевської, директора Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, у європейських країнах зовсім інша система в країні по відношенні до бібліотек. Освітня система тісно переплітається із бібліотеками різних рівнів: від шкільних до університетських і вище. Більш того, бібліотеки за кордоном – це платформа для спілкування молоді за інтересами.«Ми також активно працюємо над залученням нових читачів. Створили виїзну бібліотеку, тобто отримуємо замовлення на конкретні книги від різних установ, в тому числі й університетів, та особисто привозимо їх своїм абонентам. Беремо участь у різних грантових проектах, співпрацюємо з меценатами», – зазначила Вікторія Лобзова, директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова.
У дитячих бібліотеках просунулись далі та активно використовуються ігрові форми, влаштовуються різноманітні свята, вікторини, розважальні програми, навіть 3D-кіно.
«Результат нашої роботи – від 300 до 500 відвідувачів в день», – поділилася директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Проте, керівники бібліотек погоджуються з тим, що працювати є над чим, і переймати досвід із закордону необхідно. Нагадаємо, учора комісія завершила заслуховування звітів директорів закладів освіти та культури.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Интим услуги
На луне гигантские запасы воды - больше, чем считалось ранее
Ученые обнаружили на Марсе уникальные породы
Выводы ученых: мозг человека развивается до 30 лет
НЛО шпионят за землянами
Лучшее за неделю
Фоторепортаж
обновленный хэтчбек Swift Sport от Suzuki
Новый супермощный седан XJR575 от Jaguar
Во Львове сегодня загорелся инструментальный завод
Гигантская улитка поразила пользователей соц сетей
Поразительное преображение. Как изменилась девушка после избавления от наркозависимости