Усі новини

Ці 10 причин змусять вас ходити пішки кожен день

Ці 10 причин змусять вас ходити пішки кожен день

Достатньо всього лише щодня гуляти не менше 15 хвилин, щоб незабаром відчути позитивні поліпшення власного дорогоцінного здоров'я
Колись Гіппократ сказав, що ходьба - найкращі ліки для людського організму; і батько медицини мав рацію.

Прогулянка пішки - це не тільки спосіб прийти в потрібний пункт призначення. Вона принесе набагато більше користі, ніж здається на перший погляд. Це доводять 10 приводів на користь ходьби пішки.

Збільшується тривалість життя

Щоденні прогулянки пішки і аеробні вправи можуть продовжити життя на 7 років. Так вважають вчені. Велика ймовірність прожити ці роки добре, тому що фізична активність улучает самопочуття.

Нормалізується сон

Якщо систематично ходити пішки, сон буде краще і міцніше, а безсоння не потурбує. Крім того, люди, які часто ходять пішки, засипають легко і швидко, а вранці вони м'яко прокидаються.

Ідуть або пом'якшуються стреси

Стреси сильно б'ють по здоров'ю, вони шкодять і на емоційному, і на фізичному рівні. Щоб позбутися від стресу або полегшити стан, потрібно якомога частіше гуляти пішки, особливо по улюбленим і мальовничим маршрутами.

Вчені вважають, що ходьба знижує рівень кортизолу (гормон стресу), тому вже незабаром після прогулянки люди відчувають поліпшення самопочуття.

Поліпшується мозкова активність

Часті прогулянки сприяють поліпшенню пам'яті, оптимізують когнітивні процеси і покращують швидкість навчання чомусь новому. Також знижується ймовірність розвитку старечого недоумства і хвороби Альцгеймера.

Знеболюючий ефект

Коли докучає біль, люди в останню чергу думають про прогулянці, лежачи знерухомлені в ліжку. Однак вчені довели, що ходьба полегшує навіть хронічні болі, не кажучи вже про короткострокові болючі відчуття (але тільки якщо фізична активність не протипоказана лікарем).

Зміцнюються кісткові тканини

Піші прогулянки зміцнюють кісткові тканини. Коли вони міцні, знижується ймовірність розвитку остеопорозу, викривлення хребта та інших проблем з опорно-руховою системою.

Знижується ймовірність появи метаболічних проблем

Під метаболічними проблемами мається на увазі підвищення цукру в крові, набір зайвої ваги, а також гіпертонія. Все це в сукупності може передвіщати діабет, хвороби серця і судин, а також передчасну смерть.

Метаболічні проблеми найчастіше виникають через малорухливий спосіб життя. Щоб цього не допустити, потрібно частіше ходити пішки і робити аеробні вправи.

Поліпшується зір

З віком практично у кожної людини з'являються проблеми із зором. Щоб знизити ризик появи таких неприємностей, потрібно якомога частіше ходити пішки і робити аеробні вправи.

Дослідження довели, що люди, які постійно ходять пішки, рідше страждають від патологічних станів сітківки ока.

Знижується ризик появи ряду захворювань

Медики стверджують, що фізична активність знижує ризик появи діабету, хвороб серця, судин і легенів. Також зменшується ризик появи злоякісних утворень.

Пом'якшуються наслідки сезонних алергічних реакцій

Коли долає сезонна алергія, хочеться сидіти вдома і максимально захистити себе від зовнішніх подразників. Багатьом здається, що таким способом можна уникнути сльозоточивості очей, чхання і неприємних відчуттів в горлі.
Але експерти вважають такий метод неефективним. На їхню думку, біг і ходьба пом'якшать наслідки сезонної алергії.


Для прогулянок не потрібен рецепт або якісь специфічні допоміжні засоби. Достатньо всього лише щодня гуляти не менше 15 хвилин , Щоб незабаром відчути позитивні поліпшення власного дорогоцінного здоров'я.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю