Усі новини

Ефективні методи самооборони

Ефективні методи самооборони

Способів самооборони досить багато. Ми розповімо про найпростіші і при цьому ефективні методи протистояння Незважаючи на те, що епоха лихих 90-х позаду, часи нині неспокійні. Тому немає гарантії, що на твоєму шляху не зустрінеться який-небудь хуліган або грабіжник.
Опинившись один на один зі зловмисником, слід пам'ятати, що навіть найзапекліші бандити - теж люди, яким знайоме почуття болю і страху; а це означає, що у них є вразливі місця. Тому для протистояння бандитам досить навіть мінімальних навичок самооборони. Головне, щоб вони спрацювали безвідмовно.
Ми ознайомимо тебе з найефективнішими методами самооборони, що не вимагають титанічних зусиль при їх реалізації.
Удар у відповідь ногою і подальша впевнена атака
П'яний бешкетник навряд чи стане демонструвати вищий пілотаж бойових мистецтв. У більшості випадків найперший удар робиться правою рукою в голову (особа, вухо) з одночасним випадом вперед. В такому випадку протистояти можна прямим ударом з ноги в будь-яку нижню частину тулуба нападника. Навіть без удару, твоя пряма нога буде жорстким перешкодою для агресора. Високий ефект такого маневру досягається, якщо потрапити ногою в коліно чи пахову зону. Після цього можна продовжити контратаку ударом коліна в область грудей.
Звільнення від захоплення зі спини
Протистояння захоплення ззаду не раз з'являлася в кінофільмах. Такий прийом дійсно ефективний і швидко спрацьовує. Його суть полягає в тому, що під час захоплення необхідно вдарити п'ятою по ступні хулігана і після цього нанести удар в обличчя ліктем.
Травмування ступні дуже болісно, ​​тому зловмисник з великою ймовірністю трохи нагнеться до неї або потягнеться руками. Якщо він отримає в цей час удар ліктем, то перемога буде на твоєму боці. Однак удар цією частиною тулуба вимагає підготовки, щоб не схибити. Тому спершу потренуйся.
«Допоможіть! Хулігани зору позбавляють! »
Очі у хуліганів зазвичай вразливі, і це тобі на руку. Від такої контратаки не застрахований жоден злодій. Щоб таким чином знешкодити противника, необхідно натиснути на очі великими пальцями рук або атакувати всією п'ятірнею, щоб напевно потрапити в ціль.
Використання "любощів прийому"
Як ти, напевно, вже здогадався, мова йде про атаку в пахову зону. У бойових мистецтвах цей прийом, як правило, вважається підлим і забороненим, проте, коли на кону здоров'я, а то й життя, всі методи хороші. Та й зловмисники не відрізняються порядністю і нехтують суспільно-моральними нормами.
Такий маневр можна виконати як з близькою, так і з більш дальньої дистанції будь-якою частиною ноги.
Захист від противника з ножем
Імовірність зустріти справжнього ніндзя з ножем в спальному районі - невелика. Тому атаки таким знаряддям зазвичай незграбні і передбачувані. Більш того, злочинці часто використовують ніж тільки для залякування, розраховуючи на те, що жертва віддасть свої цінності добровільно.
Найпоширеніші атаки ножем здійснюються в зону живота, плеча або стегна. Від такого нападу найефективніше йти в сторону від траєкторії руху ножа з подальшим застосуванням блоків за допомогою рук. Однак такі прийоми вимагають підготовки, в тому числі і психологічної.
Проте, практика показує, що часто навіть непідготовлені люди, опинившись з озброєним бандитом один на один, діють не гірше бійців, використовуючи інстинкти і закладені природою рефлекси. Наприклад, якщо бандит замахнувся рукою з ножем, чоловік рефлекторно спробує блокувати своїми руками його атаку. Найкраще це зробити схрещеними руками, піднявши їх вгору, після чого продовжити своє контрнаступ, остаточно знешкоджуючи противника.
Від ножа ефективно оборонятися підручними предметами. «Озброїтися» можна парасолькою, намотаною на руку одягом або натягнутим міцно двома руками ременем.
Способів самооборони досить багато. Ми ж розповіли про найпростіші і при цьому ефективні методи протистояння.
Якщо на твоєму шляху виявився зловмисник, і настав час застосувати один з прийомів, без паніки. Дій впевнено і холоднокровно. Тоді перемога буде за тобою!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю