Усі новини

10 причин почати кататися на велосипеді

10 причин почати кататися на велосипеді

Велосипедні прогулянки зміцнюють м'язи ніг, підвищують витривалість, покращують діяльність дихальної і серцево-судинної систем Нарешті весна прийшла не тільки на календарі, а й на вулиці відчутно потеплішало. Пора діставати велосипед, а якщо його ще немає, то обов'язково обзавестися, і вперед на велопрогулянки!
Їзда на велосипеді приносить величезну користь нашому організму.
Ось тобі десять причин, за якими варто внести в своє життя велосипедні прогулянки:
1. Їзда на велосипеді зміцнює м'язи ніг, підвищує загальну фізичну витривалість.
2. Велопрогулянки покращують діяльність дихальної і серцево-судинної систем.
3. Тривалі велосипедні поїздки збагачують кров киснем, який в свою чергу надходить до всіх життєво-важливих органів.
4. Під час поїздок на свіжому повітрі наші легені починають працювати в повну силу. Для людей, що палять велосипедні прогулянки особливо корисні. Посилена аерація легких в процесі катання, звільняє організм від шкідливих токсичних речовин, які людина отримує під час куріння.
5. Велосипедна їзда підвищує і зміцнює імунітет.
6. Катання на велосипеді відмінно тренує вестибулярний апарат.
7. Їзда на велосипеді особливо корисна для чоловіків, як профілактика аденоми, адже в процесі катання поліпшується кровообіг малого таза.
8. Велосипед допоможе людям, які націлені на схуднення, адже такі поїздки спалюють жир у великих кількостях і прибирають жирові відкладення. Але для досягнення видимого ефекту велопрогулянки повинні бути регулярними і тривалими - близько години.
9. Їзда на велосипеді тренує очні м'язи. Погляд часто фокусується на предметах, які розташовані на різних відстанях, а це дуже корисно для очей. Також знижується ризик виникнення короткозорості.
10. І звичайно ж велопрогулянки приносять величезний заряд енергії, позитивний настрій, допомагають справлятися зі стресом і відволікають від повсякденних турбот.
Щоб їзда на велосипеді приносила всю перераховану вище користь, кататися потрібно, дотримуючись деяких правил:
- перед поїздкою необхідно відрегулювати сидіння і кермо під себе;
- починати кататися тільки через 20-30 хвилин після їжі;
- перед їздою зробити розминку: можна зробити кілька присідань, щоб розігріти суглоби;
- дуже інтенсивна їзда може негативно позначитися на колінних суглобах, адже йде велике навантаження. Щоб уникнути цього, слід робити перерви на недовгий відпочинок або їздити в помірному темпі, щоб не навантажувати свої суглоби;
- під час їзди не забувати пити негазовану чисту воду, щоб підтримувати водний баланс в організмі. Найкраще підійде мінеральна негазована вода;
- щоб ізюежать травм і падінь, перед тим, як сісти на велосипед, необхідно перевірити гальма, що не провисають чи ланцюга, якщо потрібно, то підкачати шини.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю