Усі новини

"Я чоловік, і мені подобається танцювати сальсу"

"Я чоловік, і мені подобається танцювати сальсу"

Сальса - це регулярні і м'які навантаження, які тримають тіло в тонусі. А ще уроки сальси та бачати реально розвивають спину. І - це непоганий спосіб розвантажити мозок від роботи Коли подруги моєї дружини чують ці слова про мене, вони кожен раз з дикими очима запитують її: "Як ти його туди затягнула ??!" А ось і не тягла! Сам в школу сальси пішов. Та ще й вдома потім під відео-уроки тренуватися сам став. І додатків в iPhone і iPad накачав і собі і дружині. І ось уже півроку як ходжу: і на заняття і на Сальсатека. В нормальну школу сальси та бачати взагалі нікого тягти не треба - все самі йти повинні.
І я зараз поясню, чому
Совок нас виховав: у нас в країні парних танців немає!
Мені 30 років. Перші 15 років мого життя суспільство в особі однокласників і чітких пацанів з під'їзду впарюють мені ідею про те, що танцювати - це не круто! Справжні хлопці танцюють хіба що на дискотеках під суворий ритмічний музон, перетаптиваясь ногами і розмахуючи руками в боки. Чи чули пісню "Арнольд Шварценеггер не танцює"? Так ось, якщо хлопець танцями займається, так він типу не Шварценеггер ніякої, а лох ​​і слабак, який не може піти на нормальні заняття карате або кікбоксингом.
У 20-25 років щось змінилося. Парні танці вже стали не таким рідкісним явищем. По ТБ щосили крутили шоу, що демонструють бальні виступу: то по Євроспорту, то на Першому каналі що-небудь із зірками. Мужики, що займаються танцями, при цьому явно асоціювалися з жіночними усміхненими піжонами в чорних сорочках, розстебнутих до пупка, і таких же чорних обтягуючих брюках. Пошукайте в інтернеті кліп з Comedy Club "Я бальником" - я кілька разів ржал, переглядаючи!
"Я чоловік, і мені подобається танцювати сальсу"


Ставати епатажними піжонами і ховати свою брутальний мало кому з чоловіків хочеться. Не хочеться і мені.
Навчитися танцювати сальсу і бачату захотіла моя дружина. Для неї я і пішов перший раз на уроки бачати . Фішка в тому, що в нормальних школах сальсу і бачату викладають за кубинськими або домініканським (я не особливо розбираюся) програмами. А кубинці і домініканці - хлопці розв'язні, люблять поотжігать і поржать))) Чим ми власне з перших же уроків тут і займалися. Подивившись кілька кліпів з ютуба, я заспокоївся і зрозумів, що жінкоподібним химерним піжоном я не стану. У нормальних школах сальси таких немає.
Сальса і бачата - в Москві це найпоширеніші з клубних парних танців. Це факт! Я навчився танцювати, і до мене дійшло: "Ах ось вони що танцюють тут в Панчо Віллі, в Каса Агаве і в інших відв'язних клубах, куди ми ходили гуляти ночами з друзями вже кілька років поспіль!" Стало забавно вже не просто сидіти всю ніч за столом, а періодично вибиратися з дружиною на танцпол під зацікавлені погляди друзів.
Сальса танець - це регулярні і м'які навантаження, які тримають тіло в тонусі.
Я типовий "офісний планктон" в плані способу життя. У мене хороша робота, дуже цікава справа, яке поглинає масу часу. Для серйозного спорту часу і особливого бажання, зізнаюся - немає. Ця думка давно гризе мене: юнацькі заняття карате і плаванням, колись додали тонус тілу, стали забуті м'язами. Тепер сальса і бачата - це фан , Який змушує мене два-три рази на тиждень піднімати свою п'яту точку і тягнутися потіти по дві години. А такі аеробні навантаження ще й вага непогано регулюють і начебто для серця корисні.
Уроки сальси та бачати реально розвивають спину. І гнучкість і тонус. Доводиться рухатися так часто і так жваво, що через день весь хребетний стовп приємно болить. Ідеальна постава швидко увійшла в звичку. Мужики, це вкрай приємно : Йти по вулиці і відчувати, який ти рівний, впевнений і високий хлопець! Типу +5 до харизмі))


Основний принцип: "я чоловік - я веду"!
Далі про впевненість. Мужики, ще раз повторю: сальса і бачата, це реально чоловічі танці. Чим більше займаєшся, тим впевненіше стаєш. Я ініціатор. Я вирішую, що танцювати, я вирішую, які фігури і в якому порядку танцювати. Я веду, жінка йде. Я не сексист, але ініціатива закладена в мені природою! Це те, що мені подобається в танцях. І це то, що в мені подобається моїй жінці!
Мозок і працює і відпочиває
Заняття сальсою і бачати - непоганий спосіб розвантажити мозок від роботи. І відмінний спосіб завантажити мозок запам'ятовуванням фігур, орієнтацією в просторі і швидкістю реакції. Думати доводиться швидко. Зізнаюся, фігури мені запам'ятовуються трохи важче, ніж моїй дружині - тут вона крутіше. Але я намагаюся)) Як мінімум не гірше за інших хлопців в групі справляюся з цим. А ще читав десь, що заняття танцями знижують ймовірність виникнення старечого недоумства на 75% або близько того
Сальса - це більше ніж танці
Коло спілкування розширюється. Це факт. Сальсатеки, тусовки і заняття - все проходить на позитиві, з жартами і відвертими дотепами. Це свіжий струмінь в життя, це рух, це розумні і захоплені життям люди навколо.
Ще сальса і бачата - це натовпу красивих дівчат зі стрункими фігурами! Концентрація симпатичних і підтягнутих дівчат на заняттях і дискотеках - сильно зашкалює. А будь-якому чоловіку приємно перебувати в такому суспільстві.


У такі моменти адреналін і ендорфіни зашкалюють!
Забавно, якщо зловиш в клубі музику під настрій, вийдеш з дружиною на танцпол, і тіло ідеально слухається, і фігури ідеально шикуються. Заводишся, а руки і ноги самі починають рухатися. Ось тоді включаєш "режим приколіста і хулігана" і фішки якісь цікаві в танок починаєш вставляти. Відчуваєш, що граєш з жінкою в гру : Ведеш її, дивишся на неї. Потім ловиш на собі погляди інших людей і посміхаєшся типу "I am the King of the World")))
Цю статтю я написав тому, що мені захотілося розвіяти кілька міфів про занять танцями, які раніше сиділи і в моїй голові. А також розповісти вам, що таке школа танців в Москві . Зараз сальса і бачата для мене - це отвязной веселощі, спорт і тренування харизми.
Дійте, чоловіки!
Жінки люблять упевнених.
Як було сказано в одній геніальної рекламі: "Вчора ти говорив собі" Завтра "! (С)
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю