Усі новини

Яхтинг: хобі для сміливих

Яхтинг: хобі для сміливих

Відвідування під вітрилами - вже не прикмета розкішного способу життя. Сьогодні це хобі тих, хто хоче навчитися новому, приміряти на себе роль морського вовка, поєднати екстрим, традиції і активний відпочинок Відвідування під вітрилами - вже не прикмета розкішного способу життя. Сьогодні це хобі тих, хто хоче навчитися новому, приміряти на себе роль морського вовка, поєднати екстрим, традиції і активний відпочинок.

Ймовірно, у кожної людини час від часу виникає свідоме чи несвідоме потреба «відправитися в плавання», нехай навіть недалеко. І якщо необхідність покупки чергового автомобіля - щоб встигнути за ритмом життя - підказує розум, то купити плавзасіб вимагає душа. Вона ж вибере розмір і «повадки» водоплавної «іграшки», а особисті переваги продиктують вимоги до зовнішнього вигляду (на смак і колір, як говориться ). Але одне можна сказати напевно: якщо ваш імідж вимагає солідності і респектабельності, то цим плав-засобом зобов'язана бути яхта. Відразу обмовимося: мова йде про неспортивних яхтах, як моторних, так і вітрильних.

Які вони, яхти?

Отже, що ж таке яхта? Якщо коротко, то це поєднання свободи породистого рисака і комфорту затишного житла. Решта - за смаком: велика чи мала, вітрильна або моторна, швидкісна або некваплива, розкішно або спартанськи обладнана

«Сучасні яхтсмени не мають часу на статечні курсування під вітрилами, їм потрібно вчасно повернутися до бізнесу», - кажуть одні. І вибирають моторну яхту: «Як прекрасно летіти назустріч хвилям, підставивши обличчя солоного вітрі »

«Мотор? Це примітивно і нецікаво, - почуєте ви від інших. - Ну що це за задоволення: реве, вібрує, паливо відрами знищує. Інша справа - парус: єднання з природою, справжній відпочинок для душі ».

І ті, й інші мають рацію по-своєму. Але всіх об'єднує одна філософія: яхти створені, щоб помножити задоволення від подорожі.

Отже, моторна яхта. У більшості випадків це однокорпусні судно з розвиненою надбудовою і обов'язковим, досить стандартним, джентльменським набором зручностей: кілька просторих кают, ізольований санвузол, зручний розвинений камбуз, сан-дек (для загоряння), широка кормова майданчик (для купання), холодильник, CD-аудіо Все це є навіть на найменшій моторній яхті (до речі, практично неможливо визначити чітку межу між нею і «просто комфортабельним катером» - грубо оперують довжиною 10 метрів і наявністю окремих від салону кают). З ростом довжини на яхті швидко множаться елементи розкоші: VIP-каюти, окремі душові, гараж для гідроцикла, другий камбуз (на флайбрідже), TV з матричними екранами Системи обігріву та кондиціонування кают - само собою зрозуміло. Внутрішнє оздоблення - дорогими сортами тканини і дерева, з декоративними елементами; під ногами майже завжди тиковий настил. На мегаяхту (понад 24 метрів завдовжки) елементи меблів (стільці, крісла, шезлонги) найчастіше навіть не відрізняються від домашньої - на нештормовом море дискомфортних кренів і ривків просто не буває.

Екстер'єр моторної яхти вибирається з урахуванням призначення. Сімейні круїзерів і представницькі яхти майже завжди мають флайбрідж або навіть відкриту верхню палубу (це вже на мегаяхту), де з зручністю під відкритим небом розміститься компанія. А ось більш спортивні моделі виконані в стилі «хард-топ» або з відкритим кокпітом - «зализана» надбудова створює менше перешкод руху.

Те ж можна сказати і про руховій установці. Для швидкості потрібно дуже потужний мотор і місткі баки для пального. Обводи корпусу зазвичай дуже кілеватие- більше витрата пального, але свідомо комфортніше хід на хвилі. До речі, це потрібно враховувати при виборі моторної яхти для Дніпра - чим більше заглиблення корпусом, тим менше «життєвий простір» за межами фарватеру

Підсумовуємо: моторна яхта - чудовий варіант дачі на плаву: комфорт практично ідентичний, місце відпочинку можна змінювати за бажанням, а повернутися «в цивілізацію» можна швидко і точно в намічений термін. Хід завжди комфортний, шум і вібрація від двигунів, в порівнянні з іншими моторними суднами, - мінімальні.

Вітрильні яхти (точніше, парусно-моторні, бо двигун на круїзної яхті є завжди). Їх види (монокорпуснік, катамаран, тримаран) і розмірено варіюються набагато вільніше. Сам факт наявності вітрил «прощає» як скромність размерений, так і невибагливість внутрішнього оздоблення: навіть на відносно невеликій яхті ви - з когорти справжніх яхтсменів, бо «вітрила - це статус, престиж і вища філософія». Крім того, вітрильна яхта завжди явно дорожче моторної того ж розміру.

Вітрильні яхти за своєю ідеєю надзвичайно морехідні. Саме тому на них, як на найбезпечніші транспортні засоби, діють найнижчі ставки страховок. Ще відзначимо завжди дуже високу автономность- на вітрильнику запросто можна здійснювати переходи аж до океанських.

Як і моторні, всі сучасні вітрильні яхти призначені для комфортного життя на борту. Внутрішні приміщення можуть бути не менш розкішними, хоча і не настільки різноманітні за варіантами планування (ніяких флайбрідж і багатоярусних компоновок - все на одному рівні). Одна особливість: монокорпусние яхти завжди розраховуються на хід з креном, що майже виключає шезлонги та інші незакріплені елементи меблів.

Сучасні системи і механізми дуже спростили всі операції з вітрилами - човен спокійно управляється тим же екіпажем, що і подібна за розмірами моторна. Так, швидкість парусної яхти завжди нижче моторної і крен з незвички може створити незручності. Але зате на ходу, замість надокучливого монотонного звуку двигуна, екіпаж насолоджується піснею хвиль і вітру - щоб зрозуміти різницю, треба хоч раз спробувати.

Вітрильний яхтинг привертає людей активних, яких не задовольняє просте маніпулювання кермом і рукоятками. Тут потрібно саме брати участь в русі - по-чоловічому «розім'ятися» на шкотового лебідці, відчути вібрацію туго набитого вітрила, точної руління провести яхту "по кромці" вітру Втратив контроль - і яхта забилася в агонії, залопотівши крилами і вітрилами . Те саме їзді та волелюбної мустангу -Істинна чоловічому занятті, що підігріває кров. Найазартніші йдуть ще далі-беруть участь у вітрильних регатах.

До філософії злиття з природою при русі під вітрилом люди часто приходять, переситився швидкостями моторних засобів, та й нинішньої скаженої життям в принципі. Саме тому 90% вітрильних круїзерів в світі складають літні пари: дуже багато, передавши бізнес спадкоємцям, мандрують із країни в країну, спокійно споглядаючи світ і насолоджуючись природою. На парусній яхті ви вільні вибрати собі кліматичну зону, екологічну ситуацію, навіть політичну стабільність

У розвинених країнах до покупки яхти (особливо парусного) відносяться як до гарної інвестиції - в відпочинок, в здоров'я, в економію на курортах і віруючих. Причому інвестиції, фінансово надійною - вибір «правильної» яхти дозволить мінімізувати її здешевлення з віком (реальний факт: «Свої» випуску 88-го року, який свого часу купили за 350 тис. Фунтів, зараз продають за 500 тисяч !!! Старіння яхти виявилося менше інфляції). Цим яхти радикально відрізняються від автомобілів, які, старіючи, здешевлюють швидко і безповоротно (якщо тільки не стають музейною рідкістю).

Український ринок яхт

Ще кілька років тому поняття «яхтовий ринок України» практично не існувало. Були епізодичні продажу імпортних яхт (в основному з європейського секонд-хенду), які різними «темними» шляхами ввозилися в Україну. Картину доповнювали кілька вітчизняних виробників, фактично монополізували свої сектори продажу.

За останні два-три роки почали активно працювати офіційні представники та дилери провідних світових яхтових компаній. Сьогодні в Україні можна вільно придбати майже будь-який з найвідоміших брендів. Додалося і місцевих виробників. Розглянемо все це докладніше по секторам.

Моторні яхти. Тут майже повністю домінує пластиковий імпорт. Вибирати можна, починаючи з відносно недорогих польських моделей (наприклад, «флайбріджевий» Galeon 330 обійдеться в 200 тис. Євро), продовжуючи більш престижними марками (такими, як німецька Bavaria, норвезький Skorgenes, американські Regal і Meridian, італійські Sessa і Gobby. ) і закінчуючи яхтами представницького класу (британські Fairline, Princess, Sealine, італійські Azimut і Baia, американські Hatteras ), вартість яких обчислюється вже мільйонами євро.

Україна в цьому секторі представляють маріупольський завод «Плаз» (яхти з композиту дерево /пластик), черкаський «Оріон» і кілька миколаївських підприємстві, що будують з металу. Співвідношення їх продукції і імпортної (у кількісному вирахуванні) - близько 10% до 90%.

Вітрильні яхти. Тут частка вітчизняних виробників набагато вище. Вибір-від зовсім маленьких пластикових «Оріяна 21» (київська верф «Оріяна Шип Ярді») і трохи більше солідних «четвертьтонніков» від «Олександр яхті» (Харків) і СП «Майстер» (Черкаси), до солідних (12-16 м ) комфортабельних металевих миколаївських яхт і елегантною дерев'яною 20-метрової «Ностальжі» херсонської споруди.

З імпортних брендів до недавніх пір були представлені тільки X-yachts (Данія) і Hunter (США), з одиничними випадками продажу. Що, втім, не дивно: практика показує, що з підйомом економіки в країні ринок вітрильних яхт завжди відстає від моторних як мінімум на кілька років. Це вже на рівні менталітету споживача.

Але ці «кілька років», схоже, позаду. Попит на вітрильники зростає, що відразу вловили бізнессмени: в цьому році на ринок вже вийшли Bavaria і Beneteau

Ще яхту можна побудувати. Замовник сам знаходить (або замовляє дизайнеру, зазвичай місцевим) проект, який йому подобається.
Підшукується верф (їх небагато), залучається конструктор для ведення будівництва - і мрія починає втілюватися. Залежно від обраних виконавців і взаємин з ними швидкість виконання і результуючі витрати бувають дуже різні

Споживачі ринку зосереджені у великих містах (Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків) і приморському регіоні (Одеса, Маріуполь). Але, якщо ще кілька років тому до 90% продажів доводилося на великі придніпровські міста, то зараз до 50% продажів вже забезпечує приморське узбережжі.

Ще одна «темна» сторона ринку: неможливо визначити, скільки наших співвітчизників обзавелися яхтою в Європі і тримають там же - в маринах Середземномор'я. Це і за ціною дешевше (не треба платити чималу пошліну- 34%! - щоб ввезти яхту в Україні) і за умовами пріятнее- наприклад, в Туреччині і сезон довше, і море чисте, і сервіс налагоджений, і добиратися туди лише кілька годин літаком без візових проблем. А головне - можливість походити на яхті «по-дорослому», адже звідти рукою подати до Греції, Мальти Вибір яхт в кожній марині - величезний, і купити їх можна, «не відходячи від каси». Зазвичай співвітчизники купують європейські б /у яхти в хорошому стані вдвічі дешевше нових. Круїзна 14-15-метрова вітрильна яхта 4-5 років від «брендового» виробника буде коштувати $ 125-180 тис.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю