Усі новини

4 спортивні альтернативи

4 спортивні альтернативи

Футбол? Хокей? Теніс? Плавання? Шашки? Набридло все? А ти спробуй що-небудь новеньке - альтернативні види спорту з'являються щодня, ми вибрали чотири найцікавіших Футбол? Хокей? Теніс? Плавання? Шашки? Набридло все? А ти спробуй що-небудь новеньке - альтернативні види спорту з'являються щодня, ми вибрали чотири найцікавіших.

1. шахбокс

Гібридний вид спорту - унікальне поєднання шахів і боксу в чергуються раундах. Не чув? У першому раунді ви боксуєте, у другому швиденько граєте в шахи і так далі. Перемогу присуджують або того, хто відправить суперника в нокаут, або поставить шах або мат на шахівниці. У рідкісних випадках переможця визначає суддя. Цей вид спорту прекрасно піднімає настрій і заряджає - ти отримуєш викид адреналіну і тренуєшся як фізично, так і психологічно. Партійки?

4 спортивні альтернативи

2. Перенесення дружини


А чому не вид спорту? Взяв дружину на плечі і поніс! Придумали це розвага в Фінляндії і, згідно з правилами, носити можеш свою дружину, дружину сусіда або просто першу-ліпшу по дорозі даму, якщо, звичайно, вона не проти. Тягти наввипередки доведеться 250 метрів. Приємний спосіб підкачати нижню частину тіла. Врахуй, на ноги, коліна, стегна і спину очікується істотне навантаження, так що попередньо підкачала, якщо не хочеш впасти в бруд обличчям. Причому буквально.


3. Сепак ТАКР

Командна гра, популярна в Південно-Східній Азії і чимось нагадує волейбол. Майданчик поділяють низькою сіткою, через яку гравці перекидають м'яч ногами і головою з метою приземлити його на чужій стороні поля і не допустити падіння на свій половині майданчика. Руками м'яч чіпати не можна. Гра прекрасно розвиває просторове орієнтування і гнучкість. Але врахуй, доведеться попітніти - асом в цьому виді спорту стають не відразу.


4. Боротьба на руках або армрестлінг


Ставимо руки на рівну поверхню, зв'язує в замок і вперед боротися, поки рука суперника не торкнеться поверхні - все просто і доступно, головне не перестаратися. Важливо вміти направити всю силу тіла в руки. Основне навантаження йде на ліктьові і плечові суглоби, зв'язки, кістки передпліччя, м'язи спини і плечі. Підкачай руки і спробуй спочатку з друзями, а потім можна переходити до більш серйозних змагань.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю