Усі новини

Чим зайняти себе на пляжі?

Чим зайняти себе на пляжі?

Багато, потрапивши на пляж, довгий час не можуть вирішити, куди подіти себе від неробства. Щоб вирішити проблему пляжного відпочинку, ми звернулися до героям кількох відомих фільмів, які, як відомо, завжди ласі на вигадки.

Дивний, здавалося б, питання. Головне - на пляж потрапити, а ніж там займатися - це вже начебто питання можна вирішити. Тим не менш, багато, потрапивши на пляж, довгий час не можуть вирішити, куди подіти себе від неробства. Засмагати і купатися п'ять годин поспіль, жоден здоровий організм не витримає, а ось альтернатива цим продуктивним занять не завжди знаходяться.

Щоб вирішити проблему пляжного відпочинку, ми звернулися до героям кількох відомих фільмів, які, як відомо, завжди ласі на вигадки.

Водні лижі

Як у фільмі «Папа - мій герой»

Навіть якщо ви ніколи не стояли ні на яких лижах (навіть на звичайних), варто хоч ненадовго відчути себе Жераром ДЕПАРДЬЄ і прокотитися з вітерцем по водній гладі. Тим більше що персонал завжди готовий піти клієнту назустріч. Нічого страшного в цьому немає: вода не асфальт, сильно не заб'ється.

Водні лижі бувають парні і стрибкові, а також слаломні (це коли лижа одна). Новачкам слід починати з лиж звичайних, а вже якщо сподобається, пересідати на «ватарслалом» або так званий вейкборд. Це щось сноуборду, але тільки на воді. Бордерам напевно сподобається покататися ні з гірського схилу, а по поверхні озера і згадати чарівні зимові дні.

Серфінг

Як у фільмі «На гребені хвилі»

Пам'ятається, ми з другом, побачивши кудлатого і неголеного Патріка Суейзі у фільмі «На гребені хвилі» теж мріяли втекти до Австралії, щоб покататися на штормових хвилях. Не вийшло. Задоволення це досить дороге, і дозволити його собі може далеко не кожен. Для катання на серфінгу необхідна висока океанська хвиля, тому все серф-школи розташовані у відповідних місцях. Проживання, харчування, навчання та спорядження влітає в копієчку, але знавці кажуть, що це того варто.

На відміну від серфінгу його брат віндсерфінг не припускав поїздки в далекі країни. Їм можна займатися на будь-якій водоймі, був би вітер та дошка з вітрилом. Як стародавні мореплавці ловили вітер, так і ви вчитеся навігаційним премудростям. Якщо не боїтеся води і вітру. До речі, віндсерфігом можна займатися і взимку. Був би вітер та безкрайня сніжна рівнина.

Кайтсерфінг - це гібрид двох попередніх видів спорту + дельтапланеризм. Походить від англійського kite ( «повітряний змій»), поєднує в собі ковзання по воді і польоти в повітрі. Хто запускав змія в дитинстві і вже встиг покататися на водних лижах, зрозуміє, про що ми говоримо. Тільки в цьому випадку змій наш настільки великий, що може підняти вас в повітря і протягнути деяку відстань. Загалом, спорт для екстремалів.

Екстрім на пляжі

Як у фільмі «Поліцейська академія»

Режисери фільмів, дія яких відбувається де-небудь на березі, не забудуть вичавити із ситуації все що можна. Різні механізми удосталь є на «їх» пляжах (гідроцикл, він же скутер, аероплан, дельтаплан), і за помірну плату кожен бажаючий може ними покористуватися. До речі, у нас в Москві теж можна покататися на скутері або літаку.

Дайвінг

Як у фільмі «Підводний світ з Жаком-Івом Кусто»

Дайвінг останнім часом став спортом модним. Свою лепту в популяризацію цього виду спорту вніс великий океанограф Жак-Ів КУСТО, показавши красу підводного світу, а потім справа його продовжили інші. У нас в країні «промоутерами» дайвінгу є Андрій МАКАРЕВИЧ і Леонід Ярмольник. Якщо ви не боїтеся потонути або померти від виду підводного краси, пропонуємо вам здійснити подорож (поки з інструктором) на дно. Якщо буде добре виходити, то в кінці курсу вам видадуть посвідчення дайвера, з яким ви можете брати напрокат обладнання в будь-якій країні світу, якщо, звичайно, сертифікат міжнародного зразка. Як ви розумієте, пірнати краще в морі-океані, тому як на дні наших озер нічого крім старих автопокришок і рідкісних рибок не побачиш.

Секс

Як у фільмі «Пляж»

Незважаючи на те, що герої фільму дуже люблять займатися любов'ю в такому романтичному місці як пляж, робити цього медики категорично не рекомендують. Це, щонайменше, негігієнічно, а в деяких випадках ще й небезпечно для здоров'я. Особливо якщо пара знаходиться в воді. Різні мікроорганізми, не зовсім хороший, м'яко кажучи, склад води створюють несприятливе атмосферу для сексу. Не варто ризикувати своїм здоров'ям заради кількох хвилин задоволення. Хоча, якщо дуже хочеться, то можна!

P.S. Ловля риби, раків, пошук піратських скарбів, очищення водойми від водоростей - ці заняття також зможуть вирішити проблему активного відпочинку на пляжі, і підвищать ваше реноме в очах місцевого населення. Дивишся, не тільки відпочинете-викупаєтеся, а й користь суспільству принесете.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю