Усі новини

Польоти на параплані

Польоти на параплані

Для того, щоб літати на параплані вам не буде потрібно особливої ​​фізичної підготовки. Курс для початківців триває всього тиждень, а літати з інструктором ви можете і після години теоретичного курсу.

Появі параплана ми зобов'язані космічній гонці, яка виникла між США і СРСР в шістдесятих роках. Він був винайдений американським інженером Девідом Беріш для спуску космічного корабля на землю. Ідея Беріш відразу ж припала до смаку спортсменам-екстремалам. Зараз же парапланеризм - дуже популярний і доступний вид спорту в усьому світі.

Ще б пак, для того, щоб літати на параплані вам не буде потрібно особливої ​​фізичної підготовки. Курс для початківців триває всього тиждень, а літати з інструктором ви можете і після години теоретичного курсу. Парапланеризм - найменш травмонебезпечний вид аероспорта. Для польотів на ньому не потрібні аеродроми і команда техпідтримки.

Зате відчуття, одержувані при польотах на параплані, порівняти практично ні з чим. Адже параплан дозволяє вам вільно парити в повітрі кілька годин, здійснюючи маневри і керуючи своїм рухом, причому на швидкості до 20 км на годину. Рекордне для параплана знаходження в повітрі - 36 годин поспіль, а покривається відстань - до сотні кілометрів на висоті в тисячу метрів.

Параплан

При польотах на параплані використовується енергія висхідних і низхідних потоків повітря. Параплан - дитя комп'ютерних технологій. Спеціальна нейлонова тканина для парапланів розкроюється лазерною установкою всього на трьох-чотирьох фабриках, а зшивається вручну особливими швейними машинками. До куполу прив'язуються стропи з кевлара в оплетке. Для повороту наліво потрібно потягнути ліву стропу, направо - праву. Для гальмування слід натягнути обидві стропи. При цьому все обладнання парапланериста вміщається в рюкзак і важить не більше 20кг.

Парамотор

Зараз популярність набирають парамоторам, це той же параплан, але оснащений мотором. Принцип дії і управління у них однаковий, але парамотор дає додаткові переваги. Він розвиває швидкість до 40 км на годину і дозволяє набирати висоту до 6000 метрів. З парамоторам ви можете літати при нестійкому вітрі і поганій погоді, а вага його не перевищує 30 кг. Скласти парамотор можна в два рюкзака.

Ціни

Парапланеризм не найдешевший вид спорту. Хороший якісний аероплан, який при правильній експлуатації прослужить вам кілька років, коштує приблизно 1500 доларів. Вам належить придбати також одяг для парапланеризму: комбінезон, шолом, черевики, рукавички, окуляри, вартість яких сильно варіюється в залежності від фірми виробника.

Також необхідно пройти базовий курс парапланеризму, який стоїть в районі 300 доларів. Один стрибок на параплані з інструктором обійдеться вам приблизно в 100 доларів.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю