Усі новини

Як швидко накачати прес?

Як швидко накачати прес?

Якщо те, що відбивається в дзеркалі, не примушує дам в екстазі падати, а друзів - нервово заздрити, читайте наш короткий гід, що допомагає накачати прес швидко.

Влітку проблема наявності чи відсутності шести самі-знаєте-яких кубиків актуальна як ніколи. Якщо те, що відбивається в дзеркалі, не примушує дам в екстазі падати, а друзів - нервово заздрити, читайте наш короткий гід, що допомагає накачати прес швидко. Якраз щоб встигнути до пляжного сезону.

Для початку короткий вступ, покликане налаштувати вас на мишцекачательний і шестікубіковий лад.

1. Пам'ятайте - прес починається в кухні. Те, що ви їсте, не менш важливо, ніж те, що ви тиснете від грудей. Щоб в короткі терміни накачати прес і потім хвалитися їм на пляжі, потрібно піти на деякі жертви. Наприклад, відмовитися від смаженого, солодкого, алкоголю і масла (в ньому багато жиру). Замість цього набийте холодильник натуральними продуктами - фруктами, овочами, нежирним м'ясом, бурим рисом і горіхами. Не забувайте пити, без рідини і преса не прес.

2. Частіше згадуйте про кардионагрузки. Спробуйте чергувати їх з силовими тренуваннями - таким чином спалюється більше калорій, і це не так нудно. Самі тренування теж можуть бути інтервальними - наприклад, спочатку ви біжите 20 хвилин в швидкому темпі, потім - переходите на легку підтюпцем, потім - знову прискорюєтеся.

Ну і ось, нарешті, список вправ, яким треба приділити весь свій вільний час, що залишився до відпустки.

Статичні абдомінальні кранчи

Почніть з простого - нагніться і дістаньте правою рукою ліву ногу. У такому положенні треба протриматися 30 секунд. Після чого поміняти руки /ноги і йти до нових рекордів.

Планка

Теж нічого складного - приймайте упор лежачи, спирайтеся на лікті і засікати по годинах дві хвилини. Найголовніше - стежте, щоб плечі, лікті і шия знаходилися приблизно на одній лінії з хребтом.

Статичні кранчи

Виконується в два етапи. Лежачи на підлозі в тому положенні, в якому ви зазвичай качаєте прес, злегка підніміть корпус і утримуйте його 30 секунд. Потім підніміть його трохи вище - і знову тримайте 30 секунд.

Підйом і утримування ніг

Сядьте на підлогу і розведіть ноги - так, щоб вони були хоча б віддалено схожі на букву V. Підніміть їх над підлогою, одночасно піднявши спину (так, щоб тіло утворювало кут в 90 градусів) - тримайтеся все ті ж 30 секунд, поступово збільшуючи час .

Підйом ніг на bosu-тренажері

Те ж саме, тільки ви намагаєтеся утриматися на нестійкою bosu-півсфері, через що складність вправи зростає.

Підйом однієї ноги

Самий ускладнений варіант вправи. Ви як і раніше утворювали кут в 90 градусів корпусом і ногами, тільки одна нога піднімається вгору, а друга залишається піднятою над підлогою буквально на два сантиметри. Тепер 30 секунд здадуться вам справжньою мукою!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Як швидко накачати прес
Лучшее за неделю