Усі новини

Що робити з гантелями?

Що робити з гантелями?

Гантелі - найкращий варіант занять для всіх, хто тільки починає займатися спортом, і чиї м'язи ще не пристосовані до навантажень, а в цьому є необхідність.

Горіхи колоти! Жарт. Гантелі - найкращий варіант занять для всіх, хто тільки починає займатися спортом, і чиї м'язи ще не пристосовані до навантажень, а в цьому є необхідність.

У фітнесі гантелі використовуються для виконання вправ з додатковим обтяженням (навантаженням) на м'язи. При цьому вправи з гантелями можуть виконуватися на різні групи м'язів і давати різні результати, залежно від того, яку мету переслідує людина в своїх заняттях.

Що стосується вправ, то їх сила-силенна, при цьому багато можна придумати самому. Основні групи м'язів, для яких існують заняття з гантелями це руки і плечі, груди і спина.

Вправа для рук:

- зміцнення і розвиток трицепса. Початкове положення: ноги на ширині плечей, спина пряма, гантелі в обох руках. Вправа виконується одночасно обома руками. Піднімаємо їх вгору над головою, опускаємо до рівня плечей, при цьому лікті повинні дивитися в сторони. Виконується по 10 разів, в 4 підходи.

- зміцнення і розвиток біцепса. Початкове положення: сидячи на стільці широко розвести ноги і упертися підошвою в підлогу. В одній руці гантель, вона вільно опущена вздовж тіла, другий упріться в коліно ліктем, при цьому трохи нахилившись вперед. Виконуємо повне згинання руки в лікті, торкаючись гантелей плеча. Виконується по 10 раз в 3 підходи чоловіками, в 2 жінками.

Вправи для м'язів грудей:

- розвиток і зміцнення м'язів грудей і верхнього пояса спини. Встати прямо, гантелі в обох руках. Витягуємо руки вперед долонями вгору. Виконуємо згинання в лікті, у напрямку до плечей, тримайте лінію рук рівною. Виконувати по 12 разів на 3 підходи чоловікам, по 8 разів в 2 - жінкам.

- зміцнення і розвиток м'язів грудей. З прямою спиною сидячи на стільці, розведіть ноги широко в сторони. Гантелі в обох руках. Піднімаємо руки вгору і заводимо за голову, на скільки вистачить сил, затримуючись на 3-5 секунд, повертаємо руки у вихідне положення. Виконувати по 12 разів в 4 підходи чоловікам, жінкам по 10 в 3.

Вправи для м'язів спини:

- розвиток і зміцнення трапецієподібних м'язів спини. Початкове положення: встати, ноги на ширині плечей, спина пряма. Буде потрібно стілець. У нахилі однією рукою спертися об сидіння стільця, в другу взяти гантель і опустити до підлоги. Підтягуємо гантель до грудей, відводячи лікоть в сторону і назад. Виконувати по 10 разів в 4 підходи чоловікам, по 8 разів в 2 підходи жінкам.

- зміцнення і розвиток м'язів верхнього пояса спини. Початкове положення теж. Гантелі в обох руках. Розводимо руки в сторони на рівні плечей, потім згинаємо в ліктях, підтягуючи гантелі до грудей, зберігаємо горизонтальної лінію рук. Для зручності виконання долоні повинні дивитися вперед. Виконувати по 10 разів на 3 підходи чоловікам, по 8 разів в 2 підходи жінкам.

Гантелі - це ефективний і зручний спортивний інвентар, який допоможе зберегти і зміцнити здоров'я.

Гантелі - це справжній мініатюрний домашній фітнес-зал, який займає мінімум місця

Припиняйте ускладнювати. Гантелі - це просто!

Автор: Береснєва Олена

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Що робити з гантелями
Лучшее за неделю