» » » Вправи на стимуляцію зростання ?! Це можливо!
Усі новини

Вправи на стимуляцію зростання ?! Це можливо!

Вправи на стимуляцію зростання ?! Це можливо!

Поряд з правильним харчуванням і достатком сну, процес зростання можна посилити затвердженими медициною вправами.

Зазвичай процес зростання зупиняється при досягненні 20-21 років життя для чоловіків і 18-19 років для жінок. Людський зріст безпосередньо пов'язаний зі спадковістю, і немає такого методу, який допоміг би дорослій людині істотно вирости. Однак в молодому віці зростання можна стимулювати декількома способами. Поряд з правильним харчуванням і достатком сну, процес зростання можна посилити затвердженими медициною вправами.

Перед тим, як ви почнете програму вправ для підвищення росту, ви повинні розуміти, що вам належить довго і наполегливо працювати до того, як ви побачите результат. Ви не виросте на 5 см за ніч, і варіант відвідування фітнес центру раз на місяць теж не допоможе.

Існує досить багато типів тренувань і вправ на підвищення зростання, тому вам важливо зрозуміти, які саме дадуть вам найкращі результати. Зазвичай найефективнішими є вправи на стимуляцію подовження кісток, проте під час тренувань не можна забувати і про м'язи, щоб все тіло правильно розвивалося при зростанні.

Найкраще, якщо ви будете поєднувати аеробіку з вправами на турнікеті. Висячи на турнікеті, ви розтягує весь ваш скелет, і непомітні і безболісні мікротріщини з'являються в кінцях ваших кісток. В результаті цього організм негайно починає працювати над відновленням цих незначних травм, завданих кістках, наповнюючи ємності, що з'явилися в результаті розтягування. Таким чином, структура кісток змінюється і зростає, і нова кісткова маса допомагає вам зростати. Вправи на турнікеті - це відмінний спосіб розтяжки міжхребцевих хрящів, кожен з яких при відновленні додає у зрості.

У будь-якому випадку запам'ятайте, що здоровий спосіб життя - дотримання вимог гігієни, відмова від шкідливих звичок, заняття фізичною культурою і спортом - грають важливу роль для нормального росту твого організму. Адже при малій фізичної активності теж відбувається затримка в розвитку кісток, і зростання може сповільнитися.

В результаті спеціальних наукових досліджень було виявлено, що при раціонально дозованих статичних і динамічних навантаженнях кістки зміцнюються, краще ростуть. На сьогоднішній день не викликає сумніву той факт, що регулярні заняття фізичною культурою і спортом сприяють посиленню росту організму, стимулюють його розвиток. У той же час надмірно високі фізичні навантаження можуть в значній мірі уповільнити і навіть зупинити процес зростання.

Особливо сприятливі для зростання вправи на розтягування, наприклад, виси на перекладині і підтягування. Вони сприяють розтягуванню хребта і знімають тиск на міжхребцеві диски. Виконувати ці вправи слід на тлі розслаблення м'язів (релаксації), тоді дієвість їх збільшується.

Дуже корисні також стрибкові вправи (наприклад, стрибки вгору), потягування вгору, нахили вперед і вбік, прогини назад, вправи на розслаблення та ін.

Стимулюють ріст заняття баскетболом, волейболом, стрибки, плавання, а також масаж, теплові процедури, загартовування. Посилення зростання при цьому обумовлено роздратуванням зон зростання і стимуляцією обмінних процесів в організмі. Однак впливу на процес зростання ефективні в основному до 18-21 року, тобто, поки не закриті зони росту в епіфізах. Своєчасне застосування комплексу заходів, що стимулюють зростання, може дати надбавку його до 10-20 відсотків.

Що ж конкретно можна рекомендувати тим, хто хоче підрости?

- Перш за все, слід правильно харчуватися. Раціон повинен бути достатнім по калорійності і повноцінним за своїм якісним складом. Потрібно вживати просту, здорову їжу: каші (гречану, вівсяну), сир з медом, печінку, яйця, достатня кількість різноманітних овочів і фруктів, шипшина, обліпиху, квітковий пилок.

- Вести здоровий спосіб життя: дотримуватися режиму не настільки важливо для росту, але займатися фізичною культурою, спортом обов'язково.

- Регулярно виконувати спеціальні вправи (приблизний комплекс наведено нижче), доповнюючи їх плаванням в басейні 2-3 рази в тиждень (бажано брасом), тепловими процедурами (сауна, теплі ванни - 37-39 ° - з морською сіллю, хвойним екстрактом, лікарськими рослинами ), масажем і закаливающими впливами. Все це буде викликати роздратування зон зростання, пожвавить мікроциркуляцію і обмін речовин в тканинах організму і в кінцевому підсумку призведе до більш-менш вираженого прискоренню процесів росту.

Багато людей стимулювали зростання тіла, регулярно виконуючи комплекс спеціальних вправ. У даній статті ми наводимо 3 вправи на турнікеті, які допоможуть вам додати в зростанні.

Вправа 1

Повісніте на турнікеті, утримуючи ноги в повітрі. Затримайтеся в цьому положенні стільки, скільки зможете. Це перша стадія вправ на розтяжку. Після того, як ви завершили цю частину, прив'яжіть додаткову вагу до гомілок і, повісніте в ідеально рівному положенні. Коли ваше тіло зміцніє і набере чинності, це вправу можна поступово ускладнювати, розширюючи відстань між руками.

Вправа 2

Наступна вправа не тільки розтягне ваш спинний хребет, а й посилить руки, кисті та плечі. Візьміться за турнікет, звернувши долоні в свою сторону, максимально розпряміть ваші руки і тіло, потім вдихніть і притягну коліна до грудей. Через кілька секунд опустіть коліна. Ця вправа спрямована на зростання поперекового пояса.

Вправа 3

Візьміться за турнік, звернувши долоні від себе. Руки при цьому повинні бути лише на невеликій відстані один від одного. Почніть виконувати повороти тілом з боку в бік м'якими і контрольованими рухами. Постарайтеся, щоб голова при цьому залишалася абсолютно нерухомою.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю