Усі новини

Згинання ніг в тренажері

Згинання ніг в тренажері

Для поліпшення рельєфу м'язів і надання їм необхідної форми використовуються ізолюючі вправи. Для біцепса стегна найбільш ефективним є згинання ніг в тренажері Для поліпшення рельєфу м'язів і надання їм необхідної форми використовуються ізолюючі вправи. Для біцепса стегна найбільш ефективним є згинання ніг в тренажері. Дізнайтеся особливості виконання руху.
Згинання ніг належать до групи ізольованих рухів і призначені для поліпшення якості рельєфу біцепса стегна. Також при виконанні руху в роботі частково задіюються і литкові м'язи.
Переваги згинань ніг на тренажері
Як ми вже говорили, за допомогою вправи ви додасте біцепсу стегна естетичний вигляд. Нижня частина м'яз стане ширше і товщі, що візуально подовжить стегно. Вправа спрямована на надання мускулу дефініції (чіткого поділу його відділів), а також поліпшення сепарації (рельєфу).
Техніка виконання згинань ніг на тренажері
Прийміть початкове положення в тренажері так, щоб колінні суглоби трохи виступали за край лавки. При цьому валик тренажері повинен розташовуватися в нижній частині кісточок. Корпус повинен бути щільно притиснутий до лавки.
Видихайте і затримайте дихання, почавши згинати ноги в колінних суглобах. При досягненні верхнього положення траєкторії затримайтеся на пару секунд, напружуючи при цьому біцепс стегна. Після цього починайте рух в зворотному напрямку. Дуже важливо контролювати весь рух і виконувати його плавно. Також в нижньому положенні траєкторії не розпрямляються повністю ноги, щоб біцепс стегна залишався під напругою. Рух вгору слід виконувати в швидкому темпі, а в зворотному напрямку - в повільному.
Поради щодо виконання вправи
Для запобігання травми колінного суглоба, чашечка повинна знаходитися за межами лавки.
Слідкуйте, щоб тазостегновий суглоб завжди був притиснутий до лавки.
Не можна використовувати велику вагу, при якому вам доведеться читинговать.
Завдяки зміні положення шкарпеток, акцент навантаження буде зміщуватися на різні відділи цільового м'яз.
Робіть вдих при зусиллі (підйомі ніг) і видихайте під час руху в протилежному напрямку.
Дуже важливо правильно встановити лавку. Якщо після виконання руху ви відчуваєте втому в спині, то рух виконувалося неправильно.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Згинання ніг в тренажері
Лучшее за неделю