Усі новини

Розгинання ніг в тренажері

Розгинання ніг в тренажері

Розгинання ніг в тренажері є ізолюючим вправою, без нього не обійтися тим, хто прагне наростити хорошу м'язову масу Людям, які прагнуть наростити хорошу м'язову масу, необхідно робити на базові вправи, однак і без ізольованих обійтися не вдасться. Одним з таких рухів є розгинання ніг в тренажері. Дізнайтеся про техніку виконання руху і його особливості.
Розгинання ніг в тренажері відносяться до групи ізолюючих рухів. Це пов'язано з тим, що при його виконанні задіюється тільки один суглоб, а саме колінний. Так як спина в момент виконання руху притиснута до лави, то тазостегновий суглоб зафіксований і виключений з роботи. Таким чином, навантаження припадає тільки на квадріцепс.
Переваги разгибаний ніг ​​в тренажері сидячи
Так як вправу изолирующее, то воно не здатне збільшити м'язову масу, і призначене для додання мускулатури рельєфу. Завдяки розгинання ніг на тренажері ви зможете надати Квадрицепси красиву опуклу форму. Атлетам важливо пам'ятати і про форму своїх м'язів, так як це робить ваше тіло більш естетичним. Також це рух можна рекомендувати виконувати спортсменам, які мають проблеми з колінними суглобами.
Розгинання ніг в тренажері


Техніка виконання розгинань ніг в тренажері сидячи
Відразу слід сказати, що з технічної точки зору вправу досить просте. Перед початком його виконання вам необхідно провести настроювання тренажера. Оснастіть спортивне обладнання необхідним робочим вагою. Початківцям атлетам слід починати з невеликого навантаження.
Вельми важливо, щоб при виконанні руху спина весь час була притиснута до лави. Останнім етапом настройки є установка необхідної висоти валика, який повинен розташовуватися біля верхньої частини стопи.
Вдихніть і повністю розпрямляйте ноги в колінних суглобах. Після цього затримайтеся на пару секунд в цьому положенні і напружте квадрицепс. Починайте згинати ноги, повертаючись в початкове положення. Слідкуйте, щоб квадріцепс постійно перебував під навантаженням і для цього в нижній точці траєкторії разгибайтесь ноги повністю.
Поради щодо виконання розгинань ніг в тренажері
Якщо у вас є проблеми з колінними суглобами, то цю вправу слід виконувати до базових рухів. Це дозволить розігріти суглоби і зв'язки. Змінюючи положення шкарпеток ніг, ви можете зміщувати акцент навантаження на різні відділи квадрицепса. Якщо шкарпетки спрямовані назовні, то навантажується більше внутрішній відділ квадрицепса. Коли шкарпетки направлені всередину - зовнішній відділ.
Щоб знизити навантаження на колінні суглоби вам необхідно стежити, щоб при виконанні руху гомілки не надавалися на рівні стегна в нижній частині траєкторії. Спина повинна бути щільно притиснута до лави і не округлена. Також важливо, щоб стегна і голеностоп не були задіяні у виконанні руху.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю