Усі новини

Підйом ніг у висі

Підйом ніг у висі

У комбінації з дієтою та комплексної навантаженням дану вправу дозволяє в короткий час домогтися пружного і рельєфного преса за рахунок поліпшення кровообігу і розвитку всіх груп абдомінальних м'язів: прямих, а також бічних Підйом ніг у висі є одним з найефективніших вправ для боротьби з жиром, отложившимся в животі і на боках. У комбінації з дієтою та комплексної навантаженням вправа дозволяє в короткий час домогтися пружного і рельєфного преса за рахунок поліпшення кровообігу і розвитку всіх груп абдомінальних м'язів: прямих, а також бічних. Відмітна особливість вправи - м'язи залучаються максимально.
Переваги вправи
Вправа підйом ніг у висі - відмінний спосіб привести в порядок нижню частину області живота, яку ми, як правило, задіємо дуже рідко. Те ж саме стосується косих м'язів. Вправа дозволяє вже через деякий час спостерігати, як «пояс Адоніса» - нижній прес - стає розробленим. Можна з упевненістю стверджувати, що це єдина вправа, здатне максимально ефективно накачати м'язи живота. До інших переваг можна віднести:
- поліпшення тонусу м'язів;
- поліпшення рельєфності;
- простота виконання;
- вправу можна виконувати як в залі, так і на природі на турніку.


Техніка виконання підйому ніг у висі
Щоб включити м'язи живота в роботу, необхідно:
- підняти ноги вище горизонталі;
- підняти таз;
- затримати ноги, зігнуті в колінах, у грудях;
- опустити ноги вниз;
- робити підйоми тазу одночасно з ногами.
Ускладнити вправу допоможуть прямі ноги. Кожен підйом повинен завершуватися притисканням колін до грудей.
Вправа найкраще виконувати досвідченим спортсменам з розробленими м'язами абдомінальної зони. Новачкам радять зафіксувати руки за допомогою спеціальних ременів та піднімати ноги тільки до горизонтального положення. Слід домагатися відчуття печіння і напруження м'язів. При виконанні підйомів ніг у висі необхідно завмирати, піднявши коліна і притиснувши їх грудей. Раз по раз потрібно намагатися піднімати ноги вище. Корпус не повинен рухатися і розгойдуватися. Важливо: підйом ніг повинен виконуватися разом з підйомом тазу. Це обов'язково. В іншому випадку вправа буде марно.
Поради та особливості виконання вправи
Відчувайте роботу і напруга в абдомінальних м'язах. Вже через кілька тижнів при правильному виконанні вправи прес зміцніє.
Піднімайте ноги високо. Необхідно намагатися піднімати ноги якомога вище - це допоможе створити напругу в м'язах.
Виконуйте до 2 підходів до турніка. Виконавши підйоми, відпочиньте, і через деякий час закріпіть результат ще одним підходом.
Чи не розслабляйте ноги, опустивши їх униз. Новачки можуть розслабити ноги, якщо напруга занадто велика. Але досвідченим спортсменам рекомендовано виконувати вправу підйому ніг у висі на турніку строго за правилами. Напруга має відчуватися постійно і не сходити - щоб домогтися цього, не потрібно опускати ноги у вертикальне положення. Якщо утримувати напругу важко, можна скоротити кількість підйомів.
Збільшуйте кількість підйомів поступово. Проблема більшості початківців спортсменів в тому, що вони кидаються на амбразуру з першого підходу. Збільшувати кількість підйомів потрібно від підйому до підйому, нагадуючи собі, що неопрацьовані м'язи живота слабкі і можуть бути легко пошкоджені.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Підйом ніг у висі
Лучшее за неделю