Усі новини

Жим гантелей сидячи

Жим гантелей сидячи

Жим гантелей сидячи використовує в своїй програмі тренувань велика кількість атлетів. Дізнайтеся, як технічно правильно необхідно виконувати дану вправу Жим гантелей сидячи використовує в своїй програмі тренувань велика кількість атлетів. Дізнайтеся, як технічно правильно необхідно виконувати дану вправу.

Серед атлетів жим гантелей в положенні сидячи користується досить великою популярністю. Більшість професійних бодібілдерів впевнене, що це краща вправа для тренінгу передніх пучків дельт. Також прокачиваются і середні пучки, але в набагато меншому ступені, а заднім пучків дістається ще менша частка навантаження.

Техніка виконання жиму гантелей в положенні сидячи

Початківцям атлетам завжди в першу чергу слід звертати увагу на техніку виконання вправ, а вже в другу нарощувати робочу вагу. Навіть при високому навантаженні, але при відсутності техніки, прогрес буде істотно уповільнений. При виконанні вправи слід звертати увагу на наступні моменти:

- Ліктьові суглоби повинні розташовуватися строго під кистями протягом виконання всього руху. Завдяки цьому спортивний снаряд буде переміщатися по дузі, злегка зблизившись в крайній верхній точці траєкторії. Виконується жим одночасно двома руками. При русі рук вгору робиться видих, а при зворотному - вдих.

- Розгортати кисті рук не слід. У початковому положенні руки повинні розташовуватися так само, як якби тримали гриф, тільки не перед собою, а близько плечей.

- Ліктьові суглоби не повинні висуватися вперед, спина повинна залишатися рівною. Руки повинні переміщатися в одній площині.

- Досягнувши крайньої верхньої точки, слід зробити маленьку паузу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Жим гантелей сидячи
Лучшее за неделю