» » » Розгинання однією рукою через голову
Усі новини

Розгинання однією рукою через голову

Розгинання однією рукою через голову

У даній статті мова піде про один з найдієвіших вправ для трицепса і його довгої головки. Спробуємо розібратися в деталях і техніці вправи У даній статті мова піде про один з найдієвіших вправ для трицепса і його довгої головки - про розгинанні однією рукою з-за голови. Спробуємо розібратися в деталях і техніці вправи.
Розгинання однією рукою через голову
Метою розгинання однією рукою з-за голови є якісна і ефективна опрацювання довгої головки трицепса. Останнім часом цю вправу отримало велику популярність в залах, де тренуються боксери, атлети, хокеїсти і гравці в футбол. Існує дві техніки виконання - стоячи і сидячи. Для вправи знадобляться гантелі і гарний настрій.
Переваги розгинання однією рукою через голову
- допомагає розвинути і натренувати довгу головку трицепса;

- не має протипоказань;

- вимагає в наявності тільки гантелі;

- просте виконання і швидкий результат.


Техніка розгинання однією рукою через голову
Для виконання вправи гантель затискається однією рукою, яка піднімається вгору. На момент згину руки в лікті робиться глибокий вдих. У цей момент гантель опускається за шию. Під час повернення гантелі і руки в початкове положення робиться видих. Важливо стежити за ходом руху. Зверніть увагу на те, як під час вправи скорочується довга голівка трицепса. Це найкраще робити, коли рука знаходиться у вертикальному положенні. Увага! Під час вправи не забувайте якомога сильніше напружувати м'язи живота. Поперек вигинати не можна. Найкраще сидіти на лаві з невисокою опорою, яка не дозволить прогнутися і зафіксує хребет.
Вправа підійде як новачкам, так і майстрам. Розгинання однією рукою через голову найкраще виконувати в другій половині занять, коли м'язи вже розігріті і пройшли етап розминки. Перед разгибанием однієї руки через голову найкраще віджатися на брусах. Саме вправа виконується в 4 підходи по 15-20 разів на праву і ліву руку. Важливо стежити за тим, щоб спина була прямою. Округлена спина сприяє збільшенню навантаження на хребет і диски.
Рекомендації та поради
Під час вправи випрямляйте руку до максимальної межі, однак робити це варто тільки в тому випадку, якщо рука розташована перпендикулярно підлозі. Незважаючи на простоту вправи, воно здатне привести до травми ліктьових зв'язок. До слова, розгинання однією рукою через голову вважається особливим і унікальним, тому що залежить від кута, з яким повертається передпліччя. З його допомогою можна пропрацювати кожну голову трицепса - довгу, бічну головку і внутрішню головку.
Не менш важливо стежити за тим, як зафіксовано зап'ясті. Воно повинно бути строго в одному положенні, не розгинатися і не згинатися. Рука - кисть і передпліччя - повинна виглядати як пряма лінія. У деяких випадках дана вправа буває важко виконати сидячи (при певних протипоказання чи анатомічних виключення), тому можна виконувати розгинання однією рукою з-за голови стоячи.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю