Усі новини

Підйом на біцепс сидячи

Підйом на біцепс сидячи

Немає атлета або спортсмена, який не знав би цю вправу. Проте, не всі роблять його правильно Підйом на біцепс сидячи є справжньою класикою жанру. Немає атлета або спортсмена, який не знав би цю вправу. Проте, не всі роблять його правильно. Спробуємо розібратися.
Підйом на біцепс, що виконується сидячи
Під час цієї вправи гойдається тільки біцепс. Підйом сидячи дає відмінний результат, причому на нього не треба витрачати багато часу. Єдине, що доведеться зробити - це знайти свою вагу, який з плином часу буде постійно збільшуватися. Такий підйом входить в розряд концентрованих і напружених підйомів, що викликають статичну напругу м'язів. Головне дію підйому - зміцнити біцепс. Вправа підійде тим, у кого великі руки, але дуже маленькі біцепси. Сам підйом найкраще виконувати після занять.
Переваги підйому сидячи
Це дуже хороша вправа, яке здатне дати ефект вже в перший день тренування. А щоб закріпити і поліпшити результат, досить робити вправу щодня або ж через день. Вправа найкраще поєднувати з тренінгом спини. Що стосується підходів, починати краще з 4-5 по 10 повторень. Але треба розуміти, що між підходами важливо давати м'язам відпочивати хоча б три хвилини.


Техніка підйому сидячи. Як правильно робити вправу? Спочатку поставте корпус прямо. Зробіть спину красивою і прямий. Візьміть в руки гантелі. Прикладіть руки до стегон, а лікті до талії. Нарешті, присядьте і упріться в коліно. Починайте піднімати гантелі і опускати. Робіть так, щоб рука згиналася і випрямлялася. Така вправа зачіпає і викликає напругу в біцепсі. Підйом називається концентрованим. Найкраще робити не один варіант вправи, а кілька. Різноманітність допоможе подолати втому і створити також максимальний пік.
Інший варіант вправи - рука повинна впертися в стегнову частину ноги. Ще один важливий момент - знайдіть баланс, який допоможе зробити техніку прийнятною саме для вашої ваги. Баланс ніколи не повинен негативно відбиватися на вправі. Якщо вивчити техніку, то можна переконатися, що у вправі немає нічого складного. Але багато людей роблять ряд помилок, які діють на результат від вправи в негативну сторону. По-перше, вони відривають руку від стегнової частини ноги. По-друге, нерідко відводять корпус назад. По-третє, не так підбирають вагу для себе. А також часто неправильно вибирають кількість підходів.
В якості висновку хочеться порадити виконувати вправу разом зі згинанням рук, а також з вправами, які виконуються зі штангою. Також можна спробувати вертикальний хват гантелей. Всі ці вправи приведуть в порядок біцепс, зроблять його гарним і сильним, натренують внутрішні і зовнішні групи м'язів. Щоб вправа була результативною, радимо звернутися до тренера, який зможе підібрати правильний вага, підходи, знайти потрібне число повторів і перший час простежити за успішним виконанням підйомів, виконуваних сидячи. При неправильному кількості підйомів з'явиться швидка втома, яка зробить вправа не дієвим.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Підйом на біцепс сидячи
Лучшее за неделю