Усі новини

Анатомія м'язів рук

Анатомія м'язів рук

Щоб розуміти, як правильно качати м'язи рук і вибирати вправи, потрібно знати анатомію і особливості будови м'язових груп. У цій статті ми постараємося розповісти про анатомію просто, цікаво і з користю Щоб розуміти, як правильно качати м'язи рук і вибирати вправи, потрібно знати анатомію і особливості будови м'язових груп. У цій статті ми постараємося розповісти про анатомію просто, цікаво і з користю.
Анатомія і особливості анатомічної будови м'язів рук Анатомія - це фундамент будь-якого спорту, і без знань в цій області успіхів неможливо домогтися. Якщо читачеві важко змусити себе читати анатомічні статті, то краще за все відразу ж пояснити, наскільки істотна ця м'язова група для спорту, яким займається читач. Є такі види спорту, де руки незамінні, а є вправи, де ці м'язи потрібні лише в деяких рухах. Загалом, руки виконують виключно вузькоспеціалізовані завдання. Проте, сильні руки - це красиво. Їх хороша фізична форма здатна допомогти в різних ситуаціях. До того ж сильні руки - це зброя проти недоброзичливців.
Що собою являють м'язи рук?
М'язи рук складаються з різнорідних м'язів. Якісь допомагають нам піднімати важкі сумки, інші - переодягатися. А все це відбувається через ділення м'язів на плечові, ліктьові, предплечний і променеві. Всі наші м'язи можна також розділити на ті, що знаходяться на поверхні, і на ті, що розташовані дуже глибоко. М'язи, як відомо, потрібні, щоб рухати і ворушити руками, згинати їх і розгинати. У більш дорослих підручниках все назви пишуться латинською мовою.
Щоб мати сильні і красиві руки, треба знати, що біцепс у вигляді веретена знаходиться у плеча і має дві головки. Біцепс відповідає за згини плеча. Трицепс з трьома головами відповідає за лікті. А ось зап'ястями керують такі м'язи як брахиалис, які мають плоске будова. Є у рук і дуже дрібні м'язи, які відповідають за розгинають руху. В цілому, в цьому і полягає анатомія м'язів рук. Тепер щоб правильно їх накачати, необхідно познайомитися з рухами рук. Саме від руху м'язів рук буде залежати і обраний хват, і вигляд самого застосовуваного снаряда.


Техніка тренувань
Щоб правильно і ефективно тренуватися, потрібно знати, що для кожного м'яза існує свій вид підйому і свій снаряд. Наприклад, біцепс найкраще тренувати, піднімаючи гантелі знизу нагору. Ідеальним вправою для біцепса буде положення стоячи і підйом штанги. Щоб тренувати трицепс , Вистачить згинають рухів . При цьому вага може бути будь-яким. Найідеальніше вправу - це віджимання. Що стосується передпліч , То брахиалис найкраще качати, піднімаючи штангу лежачи. Ідеально було б піднімати спеціальний молоток.
В якості висновку хотілося б звернути увагу на деякі важливі деталі, які можуть стати доброю порадою всім, хто збирається качати м'язи рук.
По-перше, не треба робити упор на руки, інакше вийде так, що м'язовий атлас цієї частини тіла буде перекачано. Руки повинні тренуватися в комплексі.
По-друге, м'язи цих кінцівок не обмежені в рухах, а це значить, що існує маса вправ на м'язи. Варто лише трохи напружитися і вибрати відповідні.
По-третє, у кожної людини існують індивідуальні похибки в анатомії. Чи не сильні, звичайно, але вони є. Тому перед тренуванням треба вивчити свій м'язовий атлас.
Удачі в тренуваннях!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Анатомія м язів рук
Лучшее за неделю