» » » Поперемінний підйом гантелей на біцепс з супінацією
Усі новини

Поперемінний підйом гантелей на біцепс з супінацією

Поперемінний підйом гантелей на біцепс з супінацією

Підйом гантелей з супінацією - це одне з найбільш ефективних і популярних вправ для роботи з біцепсами Підйом гантелей з супінацією - це одне з найбільш ефективних і популярних вправ для роботи з біцепсами. Найчастіше його роблять в комплексі з іншими вправами на двоголові м'язи плеча (біцепси).
Виконання цієї вправи включає супінацію - обертальні рухи кистьового суглоба під час підйому гантелей. Під час супинации в роботу включається досить широкий ряд м'язових волокон. Крім біцепсів працюють так само плечелучевая м'язи, круглий пронатор, променеві розгиначі зап'ястя (довгий і короткий), а так само ліктьовий зап'ястний розгинач.
Головний плюс використання гантелей при тренуванні біцепса з супінацією, це те, що гантелі не обмежують руху кистьових суглобів. Саме тому супинация стає можливою.
Техніка виконання підйомів гантелей з супінацією 1. Вихідна позиція - слід сісти на лаву і взяти в руки гантелі. Долоні під час цього направляйте до себе, тобто всередину.
2. Глибоко вдихніть і піднімайте одну з гантелей до того, як ваше передпліччя виявиться розташованим паралельно підлозі. Далі починайте обертати зап'ястя, розгортаючи долоню до верху.
3. Після того, як зробите такий рух кілька разів - зробіть невелику паузу (не опускаючи при цьому кисті) і знову покрутіть зап'ястям. Далі поверніться у вихідну позицію і повторіть ті ж рухи, але вже іншою рукою.
Поперемінний підйом гантелей на біцепс з супінацією


Практичні рекомендації та поради
Для того, щоб більш ефективно натренувати біцепси, намагайтеся не рухати ліктями під час підняття гантелі. Мається на увазі, що лікті не можна відхиляти від корпусу, так як в противному випадку сильно зміщується навантаження з тренируемого біцепса і максимально результату після тренування досягти не вийде.
Кисть слід починати обертати в тому випадку, коли лікоть знаходиться під прямим кутом. Якщо почати супинировать раніше або пізніше, то можна сильно травмувати ліктьовий і плечовий суглоби.
Є деякі застереження, що стосуються використовуваного при тренуваннях ваги. Не думайте, що використовуючи великі за вагою гантелі, ви зможете швидше натренувати свої біцепси або обійтися меншою кількістю повторів вправи. Це не так. Слід використовувати гантелі такої ваги, щоб відчувати навантаження на м'язи, але не більше того.
Занадто велику вагу гантелі просто травмоопасен. Крім цього, ви не зможете повністю точно дотримуватися методику виконання вправи, якщо візьмете занадто важкі гантелі. Так що намагайтеся правильно розраховувати свої сили і чітка слідувати техніці виконання вправи.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю