Усі новини

Підйом штанги на біцепс стоячи

Підйом штанги на біцепс стоячи

Біцепс - одна з найбільш видимих ​​м'язів мускулатури людини, тому при заняттях бодібілдінгом або фітнесом важливо приділяти її розвитку особливу увагу Підйом штанги на біцепс - це одне з основних вправ для розробки біцепса і плечелучевой м'язи.
Біцепс по-іншому називають плечовий двоголового м'язом. Ця одна з найбільш видимих ​​м'язів мускулатури людини, тому при заняттях бодібілдінгом або фітнесом важливо приділяти її розвитку особливу увагу. Сухожилля цього м'яза кріпляться до плечей і предплечний кісток, тому біцепс напружується, коли рухаються плечовий і ліктьовий суглоби. Саме вони є робочими під час підняття штанги з положення стоячи.
Техніка виконання вправи
1. Вихідна позиція - встаньте рівно і розставте ноги по ширині плечей. Ступні розташуйте таким чином, щоб один одному вони були майже паралельні, але носками розходилися злегка в сторони один від одного. Далі візьміть штангу за допомогою нижнього хвата (долоні спрямовані вгору). При цьому між долонями відстань повинна приблизно відповідати відстані між плечима.
2. Постава повинна бути рівною, а підборіддя трохи спрямований вперед. Далі глибоко вдихніть і почніть піднімати штангу до рівня грудей. Дихання при цьому затримайте. Намагайтеся тримати лікті нерухомими, коли будете піднімати штангу. Щільно притискайте лікті до боків. Руки в зап'ястях перегинати не слід.
3. Як тільки кисті дійдуть до верхньої області грудної клітини, затримайтеся в такій позиції. Зробіть видих і спробуйте напружити біцепси. Далі повільно повертайтеся у вихідну позицію. Але ні в якому разі не розгинайте руки різко і повністю під час опускання штанги, так як це може викликати травмування ліктьового суглоба.


Рекомендації
Для збільшення обсягу двоголового м'яза слід піднімати штангу нижнім хватом, так як при верхньому хваті, коли долоні будуть спрямовані до низу, велика частина напруги йде з біцепса на плечі і передпліччя.
Корпус при виконанні підняття штанги повинен бути рівним і нерухомим. Рухи здійснюють тільки руки. Якщо рухати корпусом, обертати плечі, відводити їх назад або піднімати, то можна отримати серйозну травму грудного відділу хребта. Лікті слід щільно притиснути до боків. Не слід рухати ними. Через це навантаження з біцепса буде зніматися, і найкращого рівня розробки цієї м'язи досягти не вийде.
Чи не застосовуйте дуже важкі штанги для цієї вправи. Занадто велику вагу може спричинити травмування ліктьових суглобів. Крім того, занадто важку штангу доведеться штовхати стегнами, щоб «зрушити з мертвої точки». Це, в свою чергу, може привести до травмування поперекової області хребта.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю