Усі новини

Тяга штанги до підборіддя

Тяга штанги до підборіддя

Тяга штанги до підборіддя є одним з основних вправ для розробки дельтовидних і трапецієподібних м'язів. Воно допоможе «промальовувати» форму м'язів, зробити їх більш чітко вираженими і рельєфними Тяга штанги до підборіддя є одним з основних вправ для розробки дельтовидних і трапецієподібних м'язів. Воно допоможе «промальовувати» форму м'язів, зробити їх більш чітко вираженими і рельєфними.
Про вплив на м'язи
Виконання цієї вправи значно активує верхній сектор трапецієподібного м'яза. Всього в цій частині м'язи присутній три місця прикріплення до кістки:
- Верхнє м'язове волокно кріпиться до основи черепа і уздовж верхніх шийних хребців. «Трапеції» покривають собою більш глибоко лежачі м'язи шиї і потім відходять в сторону, де кріпляться до латеральної частини ключиці і верхнього краю лопатки.
- Середня частина волокон трапецієподібних м'язів кріпиться до верхніх грудних хребців і до зовнішньої частини лопаткової кістки. Нижній сектор «трапеції» починається на хребцях грудного відділу (нижніх) і прикріплюється до зовнішнього краю лопатки.
Тяга штанги до підборіддя

- Руху лопаток і робота хребта під час виконання підняття штанги змушують розтягуватися і скорочуватися і м'язи, які кріпляться до цих кісток. Систематичне напруга м'язів, таким чином, викликає приріст м'язової маси.
Підняття штанги у високому ступені впливає і на передні пучки плечей, або, по-іншому, дельтоподібний м'яз. Це - товста, потужна м'яз, розташована «поверх» всіх інших м'язів, що відповідають за роботу плечового суглоба. Майже всі частини дельтоїда прикріплюються до кісток плеча. Частина задніх волокон з'єднана з лопатки кісткою, частина передніх - з ключичне кістками. Активація дельтоидов при піднятті штанги відбувається через задіяння суглобів плеча і лопаток.

Техніка виконання вправи
1. Штангу слід взяти так, щоб відстань між руками було злегка меншим, ніж відстань "від плеча до плеча". Стати рівно. Випрямити спину і трохи прогніться в попереку.
2. Груди прогните вперед (як ніби «навикат»). Далі розпряміть лікті. Потрібно, щоб гриф штанги торкнувся вашого стегна. Напружте ті м'язи, які є «робочими», тобто дельтовидні і трапецієподібні. Напружте ліктьові м'язи і тягніть штангу вгору, при цьому злегка розведіть лікті по сторонах.
3. Незважаючи на те, що «робоча» група, це дельтоіди і трапеції, але «провідними» при виконанні самого руху підняття штанги є ліктьові м'язи. При піднятті ліктів вгору необхідно, щоб гриф штанги «проковзнув» вертикально від стегон до підборіддя.
4. Над штангою не можна виснути і вигинати спину "дугою", ви ризикуєте зірвати м'язи і травмуватися. Шия і тулуб повинні бути рівними. Штангу опускайте плавно з того моменту, як лікті виявляться вище плечей.
Вправа необхідно робити повільно, плавно, без ривків. Якщо намагатися підняти штангу ривками, можна пошкодити або навіть порвати м'язи.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Тяга штанги до підборіддя
Лучшее за неделю