Усі новини

Шраг з гантелями для трапеції

Шраг з гантелями для трапеції

Головними плюсами шрагов з гантелями є досить швидке і ефективне збільшення обсягів вірніше області спини, виправлення викривлення постави і, як результат, виправлення ходи Шраг з гантелями націлені на розвиток трапецієподібних м'язів. Трапеції - це м'язи вірніше області спини, які відповідають за повороти лопаткових кісток. Сама видима частина цього м'яза - це частина від шиї до плечей. Щоб її відчути - просто підтягніть плечі вгору. Саме цей рух є базують для такого вправи, як шраги.
Переваги вправи
Головними плюсами шрагов з гантелями є досить швидке і ефективне збільшення обсягів вірніше області спини, виправлення викривлення постави і, як результат, виправлення ходи. Шраг розвивають м'язи, що відповідають за рухи лопаток, а ці м'язи, в свою чергу, грають дуже важливу роль в підтримці рівного положення хребта. Та й, крім того, виконання шрагов з гантелями дозволить вам елементарно поліпшити своє статура.
Шраг з гантелями для трапеції

Техніка виконання шрагов з гантелями Вправа досить просте, так що при його виконанні практично не можна допустити будь-яких помилок, але ми все ж докладно розглянемо його механізм: - По-перше, необхідно прямо і рівно встати. Ноги розставити по ширині плечей. Хватом «долонями до себе» візьміть в кожну руку гантелі, випрямтеся і максимально напружтеся ( «витягніться в струнку»). Далі максимально пустите плечі. Ця позиція при виконанні вправи буде вважатися вихідної.
- Далі - зробіть глибокий вдих, повільно піднімайте плечі до верху, намагаючись підтягти їх якомога ближче до вух. У найвищій точці (точка максимального напруження м'язів) на дві секунди затримайтеся. Руки при цьому повинні бути прямими. Рухаються тільки плечі (напрямок вгору-вниз). Чи не обертайте плечима назад. Далі опустите гантелі. Поверніться у вихідну позицію і повторіть вправу стільки разів, скільки вам потрібно.
Рекомендації
Навіть не дивлячись на видиму легкість вправи. Все ж є ряд рекомендацій, яких бажано дотримуватися. Наприклад, не слід включати в роботу руки, не згинайте їх, так як в цьому випадку навантаження буде, йде на них, а не на трапеції.
Чи не обертайте плечима - вони повинні рухатися тільки вгору-вниз, максимально наближаючись до вух. Так само намагайтеся тримати корпус максимально рівно і прямо під час виконання вправи. З верхньої точки плечі опускайте повільно і плавно, щоб уникнути травмування та зриву м'язів. У верхню ж точку намагайтеся піднімати плечі з деяким ривком і максимальною напругою в області трапецій.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю