Усі новини

Жим в Сміта лежачи

Жим в Сміта лежачи

Жим в Сміта лежачи - це базова вправа, що є аналогом класичного жиму лежачи, його дія спрямована на розвиток грудних м'язів. Техніка виконання аналогічна роботі з вільним обтяженням Жим в Сміта лежачи - це базова вправа, що є аналогом класичного жиму лежачи, його дія спрямована на розвиток грудних м'язів. Техніка виконання аналогічна роботі з вільним обтяженням.
Однак, завдяки тому що виконання вправи відбувається за строго заданою амплітудою напрямних, рух виходить більш акцентованим і надає можливість на 100% опрацювати м'язові волокна грудей.
Переваги виконання жиму лежачи в Сміта
1. Тренажер дозволяє виконувати вправу без страхувального партнера.
2. Використання граничних терезів без можливості травмуватися.
3. У тренажері Сміта можна виконувати важкі негативні повторення без порушення техніки та шкоди для зв'язок і суглобів.
4. Завдяки тому що штанга рухається по напрямних, початківцям атлетам надається прекрасна можливість відпрацювати правильну техніку виконання класичного жиму лежачи.
5.Атлети, які отримали травму, можуть продовжувати тренуватися, не навантажуючи додатково травмовані зв'язки і суглоби, цілеспрямовано опрацьовуючи лише необхідну м'язову групу.
Тренажер Сміта надає можливість накачати прекрасні груди і розвинути абсолютну силу атлета без додаткового ризику отримання травми.
Жим в Сміта лежачи

Техніка виконання жиму лежачи в тренажері Сміта
1. Насамперед необхідно відрегулювати розташування лави під тренажером. Використовуйте невеликий кут нахилу, який повинен бути в межах від 20 до 30 градусів. Це потрібно, щоб більш якісно акцентувати навантаження на відстає верх грудей і розвантажити роботу трицепса і дельт.
2. Лаву під тренажером потрібно виставити так, щоб при опусканні грифа в кінцеву точку негативної фази він стосувався безпосередньо нижній частині грудної клітини.
3. Прийміть стартове положення і зніміть штангу з фіксаторів тренажера. Ноги тримайте розслабленими: це потрібно, щоб не змістити навантаження з грудей на допоміжні м'язові групи.
4. Спина повинна стосуватися лави всією площиною, не використовуйте додаткові прогини, лопатки тримайте в зведеному положенні до кінця виконання вправи.
5. Ширину захвату підберіть так, щоб при опусканні штанги в нижню точку передпліччя були паралельні під кутом в 90 градусів. Таке положення рук забезпечить правильну передачу навантаження працюючої м'язової групі під час виконання вправи. 6. Кисті тримайте в строго зафіксованому положенні і не згинайте їх, в іншому випадку ви можете отримати травму.
7. Зробіть глибокий вдих і плавно виконайте негативну фазу руху. Коли гриф торкнеться нижнього зрізу грудей, зробіть паузу тривалістю, щоб максимально розтягнути м'язові волокна.
8. Не відривайте голову від лави, щоб запобігти травмі і максимально сфокусуватися на опрацюванні грудних м'язів.
9. Різко видихніть і поверніть підконтрольним рухом штангу у вихідне положення. Використайте цю техніку, виконайте задану кількість сетів і повторень.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Жим в Сміта лежачи
Лучшее за неделю