» » » Пуловер на верхньому блоці в положенні стоячи
Усі новини

Пуловер на верхньому блоці в положенні стоячи

Пуловер на верхньому блоці в положенні стоячи

Пуловер на верхньому блоці в положенні стоячи - це вправа, що сприяє розвитку найширших м'язів спини по всій довжині. Додатково при виконанні задіюються зубчасті і зовсім небагато низ грудних м'язів Пуловер на верхньому блоці в положенні стоячи - це вправа, що сприяє розвитку найширших м'язів спини по всій довжині. Додатково при виконанні задіюються зубчасті і зовсім небагато низ грудних м'язів.
Основоположним критерієм при виконанні пуловера на блоці є правильне розташування корпусу щодо блочного тренажера.
Щоб найширші м'язи спини навантажити належним чином і мінімізувати участь інших м'язових структур, необхідно враховувати такі фактори:
• кут нахилу при інтенсивній роботі найширших; • на якій відстані ви перебуваєте від тренажера; • правильний згин в ліктьовому суглобі.
За технічними характеристиками пуловер на верхньому блоці вважається одним з найбільш складно виконуваних вправ. Приступати до його виконання необхідно, якщо ви вже володієте вражаючими найширшими м'язами спини.
Пуловер на верхньому блоці в положенні стоячи

Техніка виконання пуловера на блоці:
1. Прийміть вихідне положення обличчям до блокового тренажеру, уважно стежте, щоб верхня частина блоку виявилася безпосередньо у вас над головою.
2. Попередньо повісьте на блок пряму рукоять для зручності виконання вправи, взагалі не принципово, який гриф ви будете використовувати.
3. Візьміться за рукоять хватом зверху, який відповідає ширині ваших плечей. Тримаючи прогин в попереку і пряму спину, відступите від тренажера приблизно на півкроку.
4. Щоб акцентувати навантаження саме на нижніх відділах найширших м'язів, важливо підібрати необхідну дистанцію від тренажера. Якщо розташуватися занадто близько, навантаження почне переноситися на трицепси. Занадто далеке розташування не дасть можливості правильно відчути скорочення найширших м'язів спини.
5. Відштовхуючись від вищеописаних рекомендацій, необхідно підібрати природний комфортний кут і дистанцію від тренажера. Саме це дозволить скорочувати нижні відділи спини до настання сильного печіння.
6. Щоб більш акцентовано передати навантаження м'язам спини, необхідно абсолютно трохи зігнути руки в ліктьовому суглобі і подати їх вперед від вертикального положення на відстань 20 градусів щодо осі.

7. Коли ви прийняли вихідне положення, підніміть трохи обтяження з блочного пристрою. Однак поки не поспішайте виконувати вправу. Люди, що мають велике зростання, повинні встати на коліна, щоб прийняти вихідне положення.
8. Від вихідного положення і до кінця вправи тримайте чіткий прогин в поперековому відділі і пряму спину. Погляд необхідно спрямувати вгору: це допоможе тримати відповідний кут нахилу корпусу при виконанні вправи.
9. Вправа починається з негативної фази, тому необхідно перед початком руху зробити глибокий вдих і напружити найширші м'язи спини.
10. Тепер зробіть плавну тягу з послідовним видихом до верхньої частини ваших стегон. Протягом усього руху руки залишаються прямими.
11. У максимальній точці скорочення біля ваших стегон потрібно зробити невелику паузу тривалістю. Це дозволить додатково опрацювати найширші м'язи спини.
12. Далі необхідно підконтрольне виконувати позитивну фазу і перемістити рукоятку тренажера в початкове положення. Плавно вдихайте і підконтрольним рухом супроводжуйте перекладину, при цьому м'язи спини повинні знаходитися в напрузі і якісно опрацьовуватися.
Коли ви включите в свій тренувальний комплекс пуловер на блоці, дотримуйтеся одного простого правила. Навчіться правильно опрацьовувати і відчувати м'язову групу за допомогою маленького ваги і тільки потім переходите до солідного отягощению на блочному тренажері.
В кінцевому підсумку ви отримаєте від вправи істотно більше користі, ніж спочатку виконувати пуловер на блоці з великими вагами з використанням чітингу.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю