Усі новини

Тяга Т-грифа

Тяга Т-грифа

Тяга т-образного грифа в нахилі - це многосуставное базова вправа, призначене для акцентованого опрацювання внутрішньої частини найширших м'язів спини Тяга т-образного грифа в нахилі - це многосуставное базова вправа, призначене для акцентованого опрацювання внутрішньої частини найширших м'язів спини. На відміну від тяги штанги в нахилі, т-образний гриф тягнути набагато зручніше, тому що з одного боку він стаціонарно закріплений. Це дає перевагу здійснювати рух по строго заданої грифом траєкторії і більш якісно опрацьовувати найширші м'язи спини.
Головне при виконанні вправи - мінімізувати участь біцепса, який схильний красти навантаження і не дає максимально сконцентруватися на опрацюванні м'язів спини. Тому, виконуючи тягу т-подібним грифом, чітко включайте в роботу найширші м'язи і не перетворюйте тренування спини в активну діяльність м'язів рук.
Техніка виконання тяги т-образного грифа в нахилі:
1. Прийміть початкове положення і розташуйтеся над грифом, ступні ніг жорстко зафіксуйте на спеціальних майданчиках, які розташовані по обидва боки тренажера.
2. Трохи зігнувши ноги в колінах, подайте сідниці назад і одночасно прийміть положення корпусу під кутом в 45 градусів. При цьому необхідно зберегти максимальний прогин в попереку і тримати розправленими плечі, груди виводиться назовні.
3. Дивіться завжди в умовну точку на стелі, тримаючи голову трохи піднятою. Це допоможе зберігати правильне положення спини і максимальну концентрацію на виконанні вправи.
4. Візьміться за гриф прямим хватом і зніміть штангу з тренажера, зберігаючи вищеописане положення корпусу.
5. Зробіть попередній глибокий вдих і на видиху почніть виконувати позитивну фазу руху, притягаючи гриф до нижнього зрізу грудних м'язів.
6. Слідкуйте, щоб вага тіла рівномірно розташовувалася по всьому стопах. Однак відчутний акцент повинен знаходитися на п'ятах: це дозволить правильно координувати рухи при виконанні тяги т-подібним грифом.
7. Затримайтеся на дві секунди в максимальній точці скорочення найширших м'язів спини і плавним рухом поверніть гриф у вихідне положення.
8. вищеописаних чином виконайте необхідну кількість повторень, зберігаючи технічні характеристики вправи.
Основні переваги тяги т-подібним грифом:
1. За допомогою стаціонарного розміщення грифа на тренажері ви отримуєте можливість глибше і якісніше опрацювати м'язові волокна найширших м'язів спини.
2. Полегшується навантаження на спину, особливо на поперековий його відділ. Цьому сприяє фіксація одного кінця грифа в тренажері.
3. Зручне розташування і сприятливий кут нахилу дозволяє виключити на 75% роботу м'язів-антагоністів.
4. Вправа добре підходить початківцям відвідувачам тренажерного залу, оскільки техніка виконання легше, на відміну від класичної тяги в нахилі зі штангою.
5. Тяга т-грифа дає можливість використовувати великі ваги без порушення техніки та чітингу.
Використовуйте вищеописані рекомендації і обов'язково включите в свій тренувальний комплекс спини це відмінне базова вправа, що володіє високою ефективністю і максимальною безпекою.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Тяга Т грифа
Лучшее за неделю