» » » Тяга на горизонтальному блоці до поясу
Усі новини

Тяга на горизонтальному блоці до поясу

Тяга на горизонтальному блоці до поясу

Тяга горизонтального блоку - це базова вправа, що сприяє розвитку нижньої частини найширших м'язів спини Тяга горизонтального блоку - це базова вправа, що сприяє розвитку нижньої частини найширших м'язів спини. Однак потрібно зазначити, що будь-які варіанти горизонтальних тяг можуть акцентувати навантаження на різні частини найширших. Все залежить від техніки виконання вправи:
• якщо тягу здійснювати в класичному стилі і тягнути до низу живота, опрацьовується нижня частина спини; • при виконанні тяги безпосередньо до грудних м'язів активно включається в роботу верхня частина найширших м'язів спини.
Фізіологічно найзручніше виконувати горизонтальну тягу до низу живота, тому даний спосіб є найпоширенішим.
Тяга на горизонтальному блоці до поясу

Техніка виконання тяги на горизонтальному тренажері:
1. Відрегулюйте сидіння таким чином, щоб трос при виконанні вправи рухався паралельно підлозі, і прийміть зручне положення.
2. Ступні ніг необхідно зафіксувати на спеціальній опорі, розташованої в передній частині тренажера: це забезпечить максимальну концентрацію і запобіжить ваше сповзання в момент виконання вправи.
3. Рукояті для виконання тяги можуть бути фіксованими або окремими, виконуючи спільну роботу, головне, щоб долоні при взятті за рукоятки розташовувалися один навпроти одного.
4. Прийнявши вихідне положення і розташувавши ступні на опорі, візьміться за рукоятку і зафіксуйте стартове положення:
• рукоять тримаєте від себе на відстані випрямлених рук, уважно стежте, щоб ліктьовий суглоб був повністю розігнуть; • дотримуйтесь прогин в попереку і стежте, щоб спина прийняла вертикальне положення; • розправте плечі і подайте груди вперед.
5. Так як вправу починається з негативної фази, необхідно плавно виконати тягу до нижньої частини живота і видихнути. Більшість професійних культуристів, виконуючи тягу, роблять вдих, мотивуючи це кращим скороченням найширших м'язів.
Рекомендуємо спробувати два вищеописаних методу дихання і на практиці розібратися, що найбільше допомагає саме вам створити печіння в м'язі.
6. Перша фаза вправи закінчується в момент максимального скорочення найширших м'язів, це забезпечується за рахунок вертикально розташованих ліктів щодо вашого тулуба, які в піковій точці повинні проходити вертикальну лінію спини і виходити трохи назад.
7. Коли рукоять торкнулася низу живота і ви виконали всі вищеописані дії, затримайтеся в такому положенні на декілька секунд, щоб максимально опрацювати всі м'язові волокна.
8. Тільки після цього робите вдих або видих (це залежить від обраного методу дихання, який описаний в п'ятому пункті) і плавно повертаєте ручку в початкове положення.
9. Чи виконуєте планова кількість повторів, поки не відчуєте м'язової відмови.
Практичні рекомендації для максимальної опрацювання м'язової групи:
• щоб добре пропрацювати м'язові волокна, які не відхиляйте спину від вертикального положення більше ніж на десять градусів; • щоб зняти навантаження з задніх дельт і збільшити амплітуду руху, робіть вправу з паралельної насадкою; • завжди перевіряйте тренажер на справність перед виконанням вправи, особливо цілісність троса.
Використовуючи вищеописані рекомендації, ви зможете виконувати горизонтальну тягу блоку з бездоганною технікою і максимальною віддачею.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю