Усі новини

«Розкрути» свій метаболізм

«Розкрути» свій метаболізм

Малорухливий спосіб життя сильно знижує споживання кисню клітинами організму. Цей процес негативно відбивається на життєвому тонусі, внутрішніх органах і м'язах Малорухливий спосіб життя сильно знижує споживання кисню клітинами організму. Цей процес негативно відбивається на життєвому тонусі, внутрішніх органах і м'язах. Процес метаболізму знижується і про спортивну результативності не може йти й мови. Якщо ти не хочеш мірятися з таким станом речей, то тобі варто «розкрутити» свій метаболізм, додавши до програми тренувань необхідні вправи, завдання яких збагачувати кров киснем і стимулювати ріст м'язів.

Перед тобою п'ять вправ, які варто виконувати в дні вільні від силових тренувань. Або ти можеш закінчувати важку тренувальну сесію цими вправами.

1. Випад + жим

Вихідне положення. Прийми положення стоячи, утримуючи гантелі в опущених руках з боків тулуба.

Виконання. Зроби крок вперед і опустися в випад. Піднімаючись, вичави гантелі вгору на прямі руки. Опусти гантелі з боків тулуба. Зроби випад на наступну ногу. Повтори 10 разів.

2. Ривок + поштовх + присед + віджимання

Вихідне положення. Стоячи, ноги на ширині плечей, руки вздовж тулуба. Штанга лежить на підлозі перед тобою.

Виконання. Сядь, візьмися за гриф середнім хватом. Потужним рухом підірвіть штангу і закинь її собі на груди. Далі вичави вгору на прямі руки. Поверни на груди, а потім опусти на підлогу. Не знімаючи рук з грифа відстав ноги назад прийнявши положення упору лежачи. Відіжмися і стрибком поверніться у вихідне положення. Повтори весь цикл п'ять разів.

3. Стрибок + віджимання + стрибок

Вихідне положення.
Встань за півметра від опори, висотою 60-80 см.

Виконання. Сядь, прийми положення упору на прямі руки, стрибком відстав ноги в сторони. Відіжмися від статі повернися у вихідне положення. Вистрибніть на опору. Зістрибни з опори спиною назад, присядь. Повтори цикл 10 разів.

4. Присед + жим + присед


Вихідне положення. Прийми положення стоячи, утримуючи гриф на трапеції, як при виконанні присідань.

Виконання.
Сядь, чвари і вичави гриф через голову. Опусти гриф, але не за голову, а до грудей. Сядь, утримуючи гриф в такому положенні. Випрямися і вичави гриф на прямі руки. Тепер опусти за голову, на трапеції і знову присядь. Виконай 10 повторень.

5. Присед + стрибок + підтягування

Вихідне положення.
Встань перед поперечиною.

Виконання. Сядь, прийми положення упору на прямі руки. Відстав ноги назад. Тримай положення. Пристав ноги. Чвари, підстрибни і вхопитися за перекладину. Підтягнися. Зістрибни на підлогу. Повтори цикл 10 разів.

Вправи можна комбінувати по вільному принципом. Можна виконувати відразу все або визначитися з парою-трійкою «улюблених». Працюй по круговій схемі або в підходах. Найважливіше - це регулярність виконання, а також повна віддача. Таке тренування повинна займати 20-30 хвилин.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю