» » » Як накачати прес: головні помилки в опрацюванні кубиків преса
Усі новини

Як накачати прес: головні помилки в опрацюванні кубиків преса

Як накачати прес: головні помилки в опрацюванні кубиків преса

Мрієш про ідеальне пресі живота? Ми розповімо, як домогтися заповітних кубиків. А точніше, чого НЕ потрібно робити на шляху до красивого пресу
Хтось може дозволити собі їсти все підряд, не ходити в спортзал і мало піклуватися про здоров'я, маючи при цьому плоский живіт. Але більшості доводиться потіти заради результату.

Якщо це про тебе, ми розповімо, як досягти ідеальних кубиків. А точніше, чого НЕ потрібно робити, якщо ти хочеш обзавестися рельєфним пресом.

Харчуватися як завгодно

Дієтологи і спортсмени кажуть: прес робиться на кухні. Це дійсно так. Можна нескінченно тренуватися на знос, але не побачити результат через жирового прошарку, прибрати яку можна тільки правильним харчуванням.

Відмовлятися від вуглеводів


Інша крайність - зовсім перестати їсти вуглеводи в надії, що жир відразу розтане. Вуглеводи потрібні твоєму організму, щоб отримувати енергію для тренувань. Правда, не всі. Варто відмовитися від швидких вуглеводів, так як вони викликають скачки інсуліну, що заважає жиру розщеплюватися. Такі містяться в білому хлібі, картоплі, солодощах. А ось повільні вуглеводи необхідні, тому налягай на фрукти, овочі, бобові і цільнозернові продукти.

Тренуватися повільно

Темп вправ теж має значення. Іспанські фахівці встановили, що найефективніше для опрацювання преса интервальная техніка скручувань. Тому не забувай міняти швидкість під час підходу.

Вправлятися щодня


Чим більше будеш тренуватися, тим швидше отримаєш ефект? Так, якщо, під ефектом на увазі знесилені м'язи. Межу будь-якими тренуваннями повинні бути дні відпочинку, під час яких м'язи відновлюються і формується правильний рельєф.

Вірити в силу добавок

Безглуздо очікувати, що певний продукт або харчова добавка зроблять за тебе всю роботу, і ти отримаєш ідеальний прес. Результат формують правильне харчування, тренування і відпочинок між ними. А щоб підсилити жиросжигание, можна пити зелений чай або чорна кава, але чекати від них чудес не варто.

Кубики преса - мета багатьох чоловіків, але не варто занадто за нею гнатися, забуваючи про інші групи м'язів. Регулярно тренуючи все тіло і дотримуючись правильного харчування, ти отримаєш підтягнутий живіт з кубиками без шкоди здоров'ю.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю