Усі новини

Біг в зимовий період

Біг в зимовий період

Не секрет, що біг, сам по собі, допомагає зміцнити здоров'я, м'язи, розвинути дихання, а також отримати свою порцію позитивної енергії. Зараз ми розповімо, як можна зробити зимові тренування більш комфортними і веселими. Не секрет, що біг, сам по собі, допомагає зміцнити здоров'я, м'язи, розвинути дихання, знайти нових друзів, а також отримати свою порцію енергії. Але якщо зимового ранку за вікном темно і холодно, то посмішка поступово сходить з лиця, а бажання займатися спортом пропадає.


Насправді, зимовий біг (та й життя, сама по собі) - досить непросте заняття. Зараз ми розповімо тобі, як можна зробити зимові тренування більш комфортними і веселими. Не можна дозволяти погоді впливати на твої тренування! Отже, кілька рекомендацій:

Не одягнеш багато одягу. Інакше буде жарко. Потрібен баланс - так, щоб тобі було тепло і комфортно.

Стережись холоду. Руки, горло, вуха, ніс і пахова область, - всі ці місця повинні бути надійно захищені від холоду.

Одягайся правильно. У холодну погоду потрібно обов'язково надягати тонку білизну (термобілизна), яка відводить вологу і, при цьому, зберігає тепло. Також можна надягати легкі курточки з флісу, які також відводять вологу і не дають одягу промокнути.

Одягайся функціонально. Одягни шапку і застебни куртку, коли біжиш назустріч холодному вітрі. А якщо вітер дме тобі в спину, то можеш трохи розстебнути куртку. Різницю помітиш відразу!

Ноги дуже зайняті, щоб мерзнути. Твої ноги потребують набагато меншого захисту, ніж верхня частина тіла.

Чи не муч себе. Якщо на вулиці холодно, ожеледь і йде сніг, і тобі зовсім не хочеться виходити на вулицю в таку погоду, то просто перенеси тренування в приміщення або ж відпочинь в цей день.

Знайди друга. Набагато більш безпечно і приємно займатися спортом з друзями. Особливо взимку. Дуже важко змусити себе встати з теплого ліжка, але якщо ти знаєш, що хтось чекає тебе на пробіжку, то мотивація приходить сама собою.

Не забувайте про розминку. Як відомо, перш ніж приступити до будь-якого виду спортивних вправ, необхідна розминка. Тобто себе потрібно розігріти. Для цього виконайте легкі аеробні вправи протягом 5-15 хвилин, в залежності від рівня Вашої підготовки. Розігрів повинен привести в робочий стан ті групи м'язів, які Ви плануєте навантажувати під час занять. Перед бігом м'язи ніг можна розігріти бігом на місці і махами ніг. Звертаємо увагу, що розігрів - це самостійний і дуже важливий елемент підготовки до тренувань. Чим довше і активніше Ви збираєтеся тренуватися, тим тривалішим має бути розігрів.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю